02 Kasım 2016 #6835206

GittiGidiyor Verilen Siparişin Taahhüt Edildiği Gibi Yollanmaması

31.10.2016 tarihinde GittiGidiyor'dan vermiş olduğum siparişim nedeni belirtilmeksizin iptal edilmiş, başka alışveriş yapma hakkımda askıya alınmış vaziyettedir. Daha önceki siparişimde almış olduğum ürünlerle birlikte yollanması gereken hediye ürün satıcının taahhüt ettiği gibi olmayıp, alıcı zarar ettirilmiştir. GittiGidiyor.com'da ürün satan Evkiba rumuzlu satıcı kendi kuralları çerçevesinde hareket etmekte olup müşterisini mağdur etmektedir. Ticari kurallar çerçevesinde de GittiGidiyor.com bu duruma göz yummaktadır. Bu gelişen olaylar çerçevesinde konunun tarafınızdan soruşturulup tarafıma bilgi verilmesi saygılarımla arz ederim.

Hasan 151 Okunma

Cevaplar

  • Hasan09 Kasım 2016

    Bu konu ile alakalı olarak, birkaç defa daha GittiGidiyor'a emaıl yolladım. Fakat benimle bir türlü iletişime geçme zahmetinde bulunmadılar. Sanırım, böyle küçük ve aciz kuruluşlarla irtibata geçtiğim için ben hatalıyım! Bu firma ile alışveriş yapacaklara duyurulur! Saygılar... .

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Kasım 2016

    Değerli Kullanıcımız, Konu hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön