21 Ekim 2016 #6743209

GittiGidiyor Verilen Siparişi Takip Etmiyor!

GittiGidiyor; verilen siparişi takip etmiyor! Yerine ulaştı mı ulaşmadı mı? Neden takibini yapmıyorsunuz parayı peşin alıyorsunuz... !

Bülent 576 Okunma

Cevaplar

 • Bülent22 Ekim 2016

  Verdiğim siparişten hiçbir haber yok... Sipariş nerede gelecek mi gelmeyecek mi bilmiyorlar Ama parayı peşin almasını biliyorlar Fakat hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar?

 • Bülent22 Ekim 2016

  Verdiğim siparişten hiç bir haber yok...Sipariş nerede gelecek mi gelmeyecek mi bilmiyorlar Ama parayı peşin almasını biliyorlar Fakat hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar???

 • GittiGidiyor Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Kullanıcımız, GittiGidiyor, alıcı ve satıcıların alışveriş yapabileceği bir e-ticaret platformu olarak hizmet verir. GittiGidiyor bu platformun teknik alt yapısını yönetmekle ve güvenli tutmakla yükümlüdür. Satışa çıkarılan ürünlere ait sorumluluk satıcılara aittir. Ayrıca, her gün satışa çıkarılan binlerce ürünü tek tek kontrol etmemiz teknik olarak mümkün değildir. Yaşadığınız sorun hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Bülent21 Ekim 2016

  GittiGidiyor iletişim için numara veriyor gerçekten de numara... ve bu numara dostlar alış verişte görsün... Numara var mı var... Ama; fakat; lakin hiçbir işe yaramıyor etkisiz eleman İNSANLARI neyse haklı iken haksız olmak istemiyorum ama GittiGidiyor'un bu yaptığı doğru değil uygun ve etik değil Kişnin; iştir; aynası; lafa bakılmaz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön