04 Nisan 2013 #1723841

GittiGidiyor Verilen İlan İle Gönderilen Ürün Arasında Dağlar Kadar Fark Var!

Gittigidiyor.com'dan ''global_store (9037)'' adlı satıcıdan bir adet yorgan+yastık (uyku seti) satın aldım. Fakat Yorgan diye gönderilen şey pike bile sayılmaz. Bunu üzerine örteceğinize 2 kat gazete örtün daha iyi. Yastık ayrı bir fiyasko. Fiber dolgu maddesi demişler fakat yastığın yarısı boş. İkiye katlasan ancak bir yastık eder.


Gittigidiyor'un müthiş hizmet politikası sebebiyle satıcıya da olumsuz yorum yapamıyor muşuz. Birileri size yorgan diye bez parçası yollayarak yanıltınca iyi, siz olumsuz bir şey yazacak olunca ortada kimseyi bulamıyorsunuz. Bulabildiğim tüm şikayet sitelerine, gittigidiyor'u ve bu satıcıyı yazacağım.

Mehmet 155 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Nisan 2013

    He ya bilgi verdiler saolsunlar, çok üzgünlermiş, bütün yönetim ekibi toplantı salonunda kahrolduk diyorlar. Önce sitelerinde barındırdıkları satıcıların müşterileriyle doğru dürüst konuşmasını sağlasınlar. Alışverişinden memnun kalmayan bir müşteriyle dalga geçen satıcılar barındırıyorlar.

  • GittiGidiyor Temsilcisi04 Nisan 2013

    Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön