01 Şubat 2017
Yorum Yap
#7677778

GittiGidiyor ve Ücret İade Sorunu

Telefonum için yeni LCD ekran sipariş ettim, geldi, taktım ve 1-2 hafta boyunca hiç arızasız çalıştı. Sonra birden ekranın yarısı bozuldu. Satıcıyla irtibata geçtim ve ürünü eğer geri gönderirsem para iadesi yapabileceklerini söyledi. Bende gönderdim ama 1 hafta geçti hala param iade edilmedi bende yeniden satıcıya mesaj attım ve GittiGidiyor'un bana yapacağını söyledi fakat para iadesi yok hala?


Satıcının sayfasına bakarsak aynı ürünü alan herkes memnun olmadığını bildirmiş bende ürün bana ilk geldiğinde çalıştığı için onay verdiğimden sorun bildir diyemiyorum.

Enes 252 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi03 Nisan 2017

  Değerli Kullanıcımız, Yapılan incelemede, ürün bedelinin 21.02.2017 tarihinde ödeme yapılan karta iade edildiği görülmektedir. Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Enes18 Şubat 2017

  Bundan neredeyse 3 hafta önce yazdığım şikayeti bir daha atmak zorundayım çünkü ne GittiGidiyor'dan ne de ürünü aldığım satıcıdan hala cevap alamadım para iademin neden yapılmadığıyla ilgili. (ilk şikayetimin linki: https://www.sikayetvar.com/gittigidiyor-ve-ucret-iade-sorunu) Telefonum için yeni LCD ekran sipariş ettim, geldi, taktım ve 1-2 hafta boyunca hiç arızasız çalıştı. Sonra birden ekranın yarısı bozuldu. Satıcıyla irtibata geçtim ve ürünü eğer geri gönderirsem para iadesi yapabileceklerini söyledi. Bende gönderdim ama 1 hafta geçti hala param iade edilmedi bende yeniden satıcıya mesaj attım ve GittiGidiyor'un bana yapacağını söyledi fakat para iadesi yok hala? Satıcının sayfasına bakarsak aynı ürünü alan herkes memnun olmadığını bildirmiş bende ürün bana ilk geldiğinde çalıştığı için onay verdiğimden sorun bildir diyemiyorum.

 • Enes17 Şubat 2017

  Neredeyse 3 hafta sonunda hala bir gelişme yok.

 • Enes07 Şubat 2017

  1 hafta oldu hala iade yok. Daha ne kadar beklemem lazım?

 • GittiGidiyor Temsilcisi01 Şubat 2017

  Değerli Kullanıcımız, Ürün bedeli iadesi için satıcıya havuz hesap bilgilerimiz iletildi. Satıcı ürün bedelini havuz hesabımıza iade ettikten sonra ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve konu hakkında tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. İadenizin sonuçlanması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler