14 Ocak
#13445144

GittiGidiyor Ve Satıcısı Mağduriyet Yaşatıyor

GittiGidiyor'dan “tiklakapindaa” isimli kullanıcıdan Beko Kurutma Makinesi aldım. Ürünü 3 hafta geçmesine rağmen kargoyu bahane ederek göndermedi - benim düşüncem elinde olmayan ürünü satışa çıkardı- ve gönderilen mesajların hiçbirine cevap vermedi. Mecburen alışverişi iptal ettikten sonra yapmış olduğum olumsuz yorum da GittiGidiyor tarafından yayımlanmadı, GittiGidiyor ile yapmış olduğum görüşme sonucunda satıcının yüksek olumlu yorumu olduğu için şikayetimin bekletildiğini öğrendim. GittiGidiyor ve satıcısı bu mağduriyete beraber ortak olmakta ve insanları mağdur etmektedir.

Hüseyin Hüseyin 67 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi16 Ocak

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Hüseyin15 Ocak

  Yapmış olduğum yorum hala satıcının yorumlarında görünmüyor, satıcınızı uğratmış olduğu mağduriyetten dolayı korumayın tarafsız olun siz aracı bir kurumsunuz sadece. Satıcıdan komisyon alıyorsunuz diye alıcı tarafını mağdur etmenin anlamı yok.

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ocak

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Hüseyin14 Ocak

  GittiGidiyor'dan “tiklakapindaa” isimli kullanıcıdan Beko Kurutma Makinesi aldım. Ürünü 3 hafta geçmesine rağmen kargoyu bahane ederek göndermedi - benim düşüncem elinde olmayan ürünü satışa çıkardı- ve gönderilen mesajların hiçbirine cevap vermedi. İnsanı mağdur eden bunu umursamayan bir satıcı. Bu kişiden alışveriş yaparken 2-3-10 defa düşünün

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler