19 Ekim 2016 #6721888

GittiGidiyor ve Altınellervestel'in Yetersizliği

1400 liraya çamaşır makinesi aldım. Ürün kargoda hasar gördüğü için bana ulaşmadan geri çağrıldı. Geri çağrılan ürün bir türlü firmaya ulaşmadığı için param iade edilmedi. Arıyorum Altınellervestel'i ürün gelmeden parayı veremeyiz diyorlar. Ürün bana hiç ulaşmadı ürünü ben iade etmedim bu yüzden ürünün geri gelip gelmemesi beni ilgilendirmez diyorum anlamıyorlar. Tam 17 gündür paramı alıkoyuyorlar. 7 kez mail attım, 10 kezde aradım. GittiGidiyor'un sitesinin yetersizliği: GittiGidiyor'a ne telefon numarası ne mail adresi ulaşmak mümkün değil. Firmayı GittiGidiyor'a şikayet etmekte mümkün değil. Kendilerinin geri çağırdığı kargo arabası kaza yapsa benim sorumlu tutup paramı iade etmeyecekler. Kardeşim ürün sizin siz geri çağırdığınız gelen kargo sizi ilgilendirir. Verin paramı.

Bilal 67 Okunma

Cevaplar

  • Bilal20 Ekim 2016

    Süreç o kadar saçmaydı ki umrunuz da değil tabi. Rezil bir alış verişti. Size ulaşılmasın diye ne mail ne telefon numarası hiç bir şey yok. Az yiyin de kendinize bir çağrı merkezi kurun bence.

  • GittiGidiyor Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, İşleminiz 19/10/2016 tarihinde iptal edilerek, ürün bedeli kartınıza iade edilmiştir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızdan, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması, tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Taksitli işlemlerin iadelerinde, tutarın tamamı GittiGidiyor tarafından kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır. İade işlemi 2-4 gün içerisinde kartınıza yansıyacaktır. Ayrıca, gelecek olan ekstrenizde (hesap özeti) iade işlemini görebileceksiniz. İadenin kartınıza geç yansıması halinde iadeniz hakkında bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön