27 Ağustos 2014

GittiGidiyor Üzerinden İnsanları Mağdur Ediyorlar!

13.08.2014 Tarihinde GittiGidiyor aracılığıyla Çelikkaya Dayanıklı Tüketim Mallarından aldığım Sony laptop toz içinde berbat bir şekilde geldi. 1 saat içinde aynı kargoyla geri gönderdim. Satıcı irsaliye geri gelmediği için iade alamam dedi. Sonra fatura gelmedi alamam dedi! Daha sonra faturanın 2.nüshası gelmedi alamam dedi! Bunların hepsi maillerde kayıtlı adamlar 1. el diye 2. el mal satıyorlar!


GittiGidiyor'da 3 kuruş para kazanacağım diye insanları mağdur ediyorlar! Ben onayını vermeden satıcıya ödeme yapmış tabi adamlar satış sözleşmesiyle kendilerini garantiye alıyorlar. GittiGidiyor'un telefonla görüşeceğiniz muhatabınız yok mail yoluyla anlaşmaya çalışıyorsunuz ama öyle saçma cevap veriyorlar...

Murat 448 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi31 Ağustos 2014

  Değerli kullanıcımız, Kanun gereği iade edilen ürünlerde faturaların tüm nüshalarının iade edilmesi gerekmektedir. GittiGidiyor'da şu an için telefon desteğimiz bulunmamaktadır. Ancak, her türlü talep ve şikayetleriniz hakkında www.gittigidiyor.com/bizeulasin linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Murat29 Ağustos 2014

  Ben daha önce gitti gidiyor dan 5-6 kez alış veriş yaptım iyi satıcılara denk geldim hiç sorun yaşamdım ama sorun yaşandığında gitti gidiyor diye bir aracı kurumun olmadığını telefonla konuşacak mahutap olacak birisinin olmadığını sadece satıcı tarafında olduğunu gördüm bir daha asla bir şey almayı düşünmüyor.

 • Murat29 Ağustos 2014

  Sayın yetkili faturanın 2.nüshası gerçekten bilgim dışında gönderilmemiş 2.nüsha fatura hiç kimsenin hiçbir işine yaramaz hele ki benim gibi maaşlı çalışanlar için tesadüfen 2. nüsha bulundu ya bulunamasaydı bana sormadan satıcıya hemen parayı iade etmişsiniz sizin hukuk danışmanınız yok mu ? 2. nüsha olmasa ne olur ben hiç bir şey olmayacağını mali müşavirden öğrendim en fazla kdv sini kesiyoruz dersiniz yaptığınız çok yanlış sadece satıcıdan yanasınız

 • GittiGidiyor Temsilcisi29 Ağustos 2014

  Değerli kullanıcımız, İlgili ürünün faturasını iade ettiğiniz görülmektedir. Satıcı ürün faturasını teslim aldığında işleminizi iptal edecektir. İşleminizi İade Merkezi üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön