11 Nisan 2013 #1736413

GittiGidiyor Üyeliğimi İptal Emişler!

Foresight üyeliğimle markalı, tescilli, FDA ve bakanlık onaylı izinleri satılmış kozmetik ürünler satıyordum. Endikasyon bilgisi yasak dediler. Sadece ürün adı, miktarı ve kullanım şekli yazarak satış yapabilirsiniz dediler. Ancak dediklerinin harfiyen virgülüne dahi dikkat ederek uygulamama rağmen her seferinde ilanlarımı sildiler.


Listeleme ücretleri, satışlardan aldıkları yüksek ücretler, dükkan abonelik ücretleri kendilerine kaldı. Daha sonra üyeliğimi askıya aldılar. Bende neden böyle olduğunu belirttiğimde işlemlerinizin tamamlanmasının ardından çözülecek denildi. İşlemler tamamlandı. Ancak daha sonra giriş yapmak istediğimde böyle bir kullanıcı yok deniliyor. Üyeliğimi de silmişler.

Mehmet 143 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Nisan 2013

    Gittigidiyor firmasının son zamanlarda ki kendi kanunlarını oluşturup uygulama sistemi herkesçe malum bir durumdur. Bu konuda yeni yaşadığım konu ise satışa koyduğum ürünleri kendi kanunlarına göre hemen yayından kaldıran firma cinayetle yargılanıyormuş gibi işleminiz tamamlanınca üyeliğiniz için karar verilecektir dedi satış hakkımı da yasakladı. Bugün bu konuda soru sorduğumda hemen üyeliğimi iptal ettiler. Para transferi gözüken işlemi parayı yatırmadan sildiler. Üyeliği de sildiler. Listeleme ücretlerinin ve 70 TL satılmış ürün bedelini ortadan sildiler. Hayatımda bu kadar haysiyetsiz ve düzenbaz bir firma görmedim. Biliyorum şimdi buraya kopyala yapıştır klasik bir cevap yazacaklar inanmayın!

  • GittiGidiyor Temsilcisi11 Nisan 2013

    Kullanıcımızın üyeliği, bütün uyarılara rağmen listelemeye devam ettiği yasaklı ürünler nedeniyle kapatılmış olup, tekrar aktif hale getirilmeyecektir. Listeleme ücretlerinin iadeleri yapılmış olup, konuyla ilgili bankanızdan bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön