18 Nisan 2013 #1751636

GittiGidiyor Ürünümü Göndermediler!

12. 04. 2013 Tarihinde ilgili satıcı tarafından di - 870087 numaralı kargo numarasıyla gönderildiği belirtilen ürün halen elime ulaşmamıştır. Kargo şirketini arayarak bilgi almak istediğimde bu fiş numarasına ait bir kayıt bulunmadığı iletilmiştir.


Satıcıya ve gitti gidiyor destek ekibine defalarca mesaj atmama rağmen ürünün son durumu hakkında bilgi alınamamıştır. Tarafıma sürekli gecikmeden ötürü üzgün olunduğu, Satıcıya biraz daha süre vermem talep edilmiştir. Alamadığım bir ürün için kredi kartımdan 1500 tl civarı bir tutar alıkonulduğu gibi , satıcı tarafıma yazılı ve sözlü hiçbir dönüş yapmamıştır.


Yaptığım alışverişin ivedilikle iptalini talep etmekteyim

Tolga 69 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, 18/04/2013 tarihinde ilgili işlem iptal edilmiş ve 81590577 numaralı ürünün bedeli olan 1.612,69 TL kartınıza iade edilmiştir. Ürünle ilgili tarafınıza verilen tek taraflı olumsuz puan ve yorum hakkınızı da kullandığınız görülmektedir. İadelerin kredi kartlarına yansıması, bankaların süreç ve uygulamalarına göre 2-4 günlük süreyi bulabilmektedir. İade edilen bedel, kart limitinize artı bakiye olarak yansıyacaktır. Ayrıca, gelecek olan ekstrenizde (hesap özeti) iade işlemini görebileceksiniz. Yapılan iadenin kredi kartınıza geç yansıması halinde, iadeniz hakkında bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Yaşadığınız olumsuz tecrübe için firmamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön