14 Haziran 2016

GittiGidiyor Ürünüm Kargolanmıyor!

09.06.2016 tarihinde kullanıcı kodu bar** (10**) H.. A.. isimli satıcıdan almış olduğum ürünün kargo durum bilgisi geldiğinde belirtilen fiş numarası eksik hatalı ve yanlış olduğundan kargo takibimi yapamadım. Ancak 11.06.2016 tarihinde satıcı ürünün kargodan geri geldiğini hasarlı olduğunu aynı fiş numarasıyla tekrar yeni kargo yaptığını belirten mesajlar saklıdır.


13.06.2016'ya kadar sürekli ismime kayıtlı telefon numarama ya da T.C. Kimlik numaramdan Sürat Kargo'da herhangi bir kaydıma ulaşılamamaktadır. Satıcıyla irtibata geçtim. Tamamen saygısız almayın ürün benden diye bağırarak laf kalabalığı yapıp ürünün ne kargo yaptığını net ifadelerle söylüyor ne de takip no veriyor ki zaten takip numaralarını kargolar sistematik girer bir kargo kaydım olsaydı eğer. Satıcı şikayetlerinde yine aynı konuyla ilgili bir şikayet daha var. Paramın iadesini talep ediyorum.

Çağri 139 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01301933 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön