01 Nisan 2013 #1716338

GittiGidiyor Ürünüm Gelmedi!

Bu senenin şubat ayı sonlarında gitti gidiyor üzerinden onur1972 isimli satıcıdan tohum siparişi verdim. Ödemeyi kredi kartı ile yaptım. Ürünlerim yurt içi kargo ile gönderilmiş ancak cuma günü mesai bitimine doğru gelmiş. O saatte odamda bulamamışlar sipariş verdiğim ürünler şubeye iade olmuş, pazartesi günü de tekrar satıcıya iade edilmek üzere gönderilmiş. Bunlardan benim Çarşamba günü haberim oldu.


Kargo telefonla arasa bilgi verse şubeden siparişi alabilirdim bu da yapılmamış. Gerek satıcıya gerekse gittigidiyora bilgi vermiş olmama rağmen sorun çözülmedi. Paramın da iade edilmediğini gördüm. Ödediğim ücret çok fazla değildi. Tesellim bu oldu.Demek ki bu şekilde alışveriş yapılmamalı.

Ayhan 129 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Yaşamış olduğunuz olumsuz tecrübe için firmamız adına özür dileriz. İşlem yaptığınız ilgili ayhan0180 kullanıcı hesabınıza 5 TL değerinde hediye çeki tanımlanmıştır. Hediye çekini dilediğiniz alışverişte kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ayhan06 Nisan 2013

  Aslında sorun çözülmüş gibi görünüyor ancak şöyle bir bakacak olursak alınan ürün tohum. Belirli bir dönemde ekilmesi gerekir. Ancak kargo firmasının gayrıciddi bir hizmet sunumu, satıcının buna çözüm üretememesi olayları bugüne getirdi. Hobi amaçlı yapmayı düşündüğüm düşünceme bu olaylar gem vurdu ve bu düşüncemi 1 yıl ileriye ötelememe sebep oldu. Buradan şunu anladım internet üzerinden alıveriş riskli. Yukarıda belirtilmiş; 5 tl değerinde hediye çeki tanımlamak istemekteyiz onaylıyorsanız bilgi vermenizi rica ederiz. Nereye, ne şekilde bilgi verilecek o dahi belli değil.

 • GittiGidiyor Temsilcisi05 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Telefonla Destek hizmetimiz bulunmamaktadır. 784374010001, 764682330003 ve 783805010001 numaralı ürünler iptal edilmiş ve ürün bedeli olan 7.80 TL hesabınıza iade edilmiştir. 780399680002 numaralı ürünün ise onaylandığı görülmektedir. Ürün bedeli olan 2,90 TL karşılığında hesabınıza 5 TL değerinde hediye çeki tanımlamak istemekteyiz. Bu durumu onaylıyorsanız, bilgi vermenizi rica ederiz. Kargo firması ile ilgili şikayetlerinizi, kargo firmasının müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ayhan05 Nisan 2013

  mail adresimde problem oluştu giremiyorum telefon ile bilgi verilmesini tercih ederim.

 • GittiGidiyor Temsilcisi01 Nisan 2013

  DKullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön