06 Mayıs 2013 #1779384

GittiGidiyor Ürünlerimi Keyfi Olarak Yayından Kaldırdı!

Sayın Gittigidiyor yetkilileri,
"Aşağıda detayları bulunan 2 adet ürününüz, yasaklı ürün kapsamında olması nedeniyle sonlandırılmıştır. Yasaklı ürün açıklamasını aşağıda görebilirsiniz; Yurt içinden veya yurt dışından mevzuata uygun olmayan bir şekilde temin edilen ürünlerin GittiGidiyor'da satışına izin verilmemektedir" diyerek ürünlerimi yayından kaldırdınız. Hangi kanıta dayanarak listeleme hakkım engellenmiştir üstelik size ürünlerin yasallık belgelerini de gönderdim. (böyle bir mecburiyet var mı o da ayrı konu).

hak

Ali 119 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Mayıs 2013

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz belgeler elimize ulaşmış ve gerekli kontroller gerçekleştirilmiştir. Öncelikle konuya gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Kapatılan ürünleriniz yerine GittiGidiyor tarafından hesabınıza ücretsiz listeleme hakkı tanımlanmıştır. 15 adet ücretsiz listeleme hakkınızı, listelemeye hazır hale getireceğiniz ürünleriniz için kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ali24 Mayıs 2013

  sayın sikayetvar yetkilileri, desteğiniz sonucu geri verilen ürün listeleme hakkım tekrar engellenmiştir. ürünlerin yasallığı konusunda ispatlayıcı belge isteniyor. daha önce gönderdiğim ve tekrar gönderdiğim irsaliye ve garanti belgeleri yetersiz bulunuyor, Olympus Türkiye yetkililerinin bilgilendirmeleri dikkate alınmıyor. bu nasıl bir iştir anlayamadım. yasal, orijinal , faturalı, garantili ürünleri, çok uygun fiyatlarla satıyor olmam kimleri rahatsız ediyor? parasını da ödediğim, satışı devam eden ürünlerim, uyarıda bile bulunulmadan yayından kaldırılıyor. gittigidiyor' da yolunda gitmeyen bir şeyler var. desteğinizi istiyorum.

 • Ali09 Mayıs 2013

  defalarca sormama rağmen ürünlerimin yayından kaldırılma gerekçesi hala açıklanmamıştır. bu açıklanmadığı sürece güvensizliğim devam edecek.

 • GittiGidiyor Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli kullanıcımız, Yaşadığınız olumsuz tecrübe için özür dileriz. 856861 numaralı Destek Hattı üzerinden ilettiğiniz fiş incelenmiş ve üyeliğinize bütün opsiyonel özellikleriyle beraber iki adet ücretsiz listeleme hakkı tanınmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön