11 Mart 2014

GittiGidiyor Ürünlerim Keyfi Olarak Kaldırıldı

Yaklaşık 1 yıldır GittiĞidiyor üzerinden satış yapmaktayım. Defalarca günün fırsatına başvurmuş olsam da yanıtlanmadı. Kabul edilmeme sebebi de söylenmedi. X 1 satıcı mal olmadığı halde günün fırsatında alıcı şahısları mağdur etmekte olduğunu bildirdim. Benim satıcı olarak eksiklerimin söylenmesini dile getirdim. Aksine ürünleri listeden kaldırıp tekrar listeleme hakkı verdiler. Oyun mu oynuyorsunuz anlayamadım.


Ebay'ın genel merkezine de bu yaptıklarınızı içeren mesaj gönderdim. Kanunsuz iş yapmıyoruz, helal yoldan para kazanmaya çalışıyoruz. Müşteriye tam ilgi faturalı ürün ve aldığım karşılık çabası E** bu yaptıklarınıza ne cevap verecek merak ediyorum. Ayrıca son mesajım hala cevaplanmadı.

Batuhan 145 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli kullanıcımız, 5193 sayılı Optisyenlik Hakkındaki Kanun'da yapılan değişiklik nedeniyle GittiGidiyor'da yayınlanan bütün numaralı/optik gözlük camları ve gözlük çerçeveleri satışları sonlandırılmıştır. Konu hakkındaki bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz; Optisyenlik mesleğini haiz kişiler MADDE 4. — Numaralı (mihraklı) gözlük camı ve gözlük çerçevesi satmak, gözlük montajı ve her türlü reçeteli lens satışı yapmak üzere optisyenlik mesleğini icra edebilmek için, optisyenlik alanında en az ön lisans seviyesinde meslekî eğitim ve öğretim veren yüksek okul mezunu olmak gerekir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön