23 Ocak 2014 #2251347

GittiGidiyor Ürün İadesi Konusunda Zorluk Çıkartılıyor

GittiGidiyor üzerinden bir satıcıdan anakart aldım. Anakart sıfır ancak kutusu açık geldi. Anakart üzerine takılan işlemciyi görmüyor, satıcı ürünü geri almak istemiyor. Hata kullanıcı kaynaklı diyor ama ürün üzerinde benim bir kusurum bulunmuyor. Ürüne onay vermedim ve iade işlemini başlattım, ürünü adama (parasını ben ödeyerek) kargoladım.


Ürünü eline almış, iade merkezine ürünün bozuk olduğunu, almak istemediğini yazmış. Gittiğidiyor'da "süreç durdurulmuştur, aranızda halledin" gibisinden sorumsuzca cevap verdi.
Ben bu adamın nesiyle anlasayım, adam ürünü geri almıyor. Ben saf mıyım de bozuk mala para vereyim ? GittiGidiyor'dan yaşanılan problemlerden gına geldi artık.

Adem 135 Okunma

Cevaplar

  • Adem'in Teşekkür Mesajı24 Ocak 2014

    Satıcıyla kırıcı bir biçimde de olsa aramızda hallettik, gittigidiyor yönetimini çözüm sürecinde yardımcı olmadığı için kınıyorum. Şikayet çözülmüştür, kapatılabilir.

  • Adem24 Ocak 2014

    Dediğinizi yaptım, 23.01.2014 16:00'a kadar bekledim ama satıcı olumlu cevap vermedi. Gittigidiyor'u dahil ettim ama yine "Satıcı montaj hatası yapıldığını iletmiştir. Satıcı ile irtibata geçerek ortak bir karar almanızı rica ederiz." cevabını verdiniz. Dalga mı geçiliyor, bu nasıl bir cevaptır ? Ben anakart arızalı diyorum adam montaj hatası diyor. Bunun ortak kararı olabilir mi ? Paramın iadesini istiyorum, bozuk malı almayı reddediyorum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürünün İade Merkezi'nde olduğu görülmektedir. Satıcıya konuyla ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılmış olup, satıcınınn 23.01.2014, 16.00'a kadar size olumlu bir geri dönüşte bulunmaması durumunda İade Merkezi üzerinden bu bilgiyi iletmenizi ve "GittiGidiyor'u dahil et" butonunu kullanarak müşteri hizmetlerimize bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön