14 Ocak
#13446529

GittiGidiyor Ürün İade Bedeli Ödenmedi

28.12.2019 tarihinde satın aldığım ürünü bazı sebeplerden dolayı hemen iptal ettim. Fakat 75.00 TL'lik ürün iadem bir türlü kredi kartıma ödenmedi, bu konu ile ilgili en az 6-7 defa ilgili firmayı aramama rağmen bir sonuç alamadım. Sorunum çözülmediği takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne gerekli başvuruyu yapacağım.

Sedat Sedat 297 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi16 Ocak

    Değerli kullanıcımız, Şikayetinize istinaden sizi aradık ancak ulaşamadık. Kontrol ettiğimizde SC85446738 numaralı işlemin iptal edilerek tutarın ödeme yaptığınız karta iade edildiği görülmektedir. Dilerseniz konu hakkında bankanızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Herhangi bir sorun halinde https://yardim.gittigidiyor.net/s/ linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Sedat14 Ocak

    Firma hiçbir şekilde sorunumu çözmemiştir, sorunu bankanın üzerine atmaktadır, ortada mağdur olan benim. Banka ve GittiGidiyor topu birbirine atıyor. Arada ben rezil oluyorum, Tüketici Hakem Heyeti'ne gidecek ve mağduriyetim için 2 firmaya da dava açacağım

  • GittiGidiyor Temsilcisi14 Ocak

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler