18 Nisan 2013

GittiGidiyor Ürün Hasarlı Ama Olumsuz Yorum Dahi Yaptırmıyorlar!

Gittigidiyor sitesinden cemsworld adlı kullanıcıdan sıvı sabunluk aparatlı bir duş başlığı aldım ürün geldiğinde sağlam görünüyordu bir sıkıntı olabildiğini düşünmedim. Ürünü monte ettikten sonra sabunluklardan birinin içindeki şampuanı sızdırdığını farkettim diğeri ise içindeki sıvıyı hiçbir şekilde pompalamıyordu.


Ürünü montelediğim için geri söküp göndermem mümkün değil çünkü artık kullanılmış diye kabul etmeyecekler. İnternet te ürünü yorumlama kısmında hasarlı olduğunu ve memnun kalmadığımı belirttim ancak gittigidiyor yorumu kabul etmedi ama satıcıya düşük puan veya memnuniyetsizlik bildiremiyor sunuz.

Pınar 99 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Puan ve yorum sistemimiz hakkında tarafınıza detaylı bilgi vermek istiyoruz. Yaptığımız araştırmalarda, satıcıların olumsuz puan almalarının ardından alıcılara yardımcı olmak istemediği ve profil yüzdelerinin düşmesi nedeniyle satış motivasyonlarının kırıldığı tespit edilmiş, bu nedenle, verilecek puanlama sisteme yansıtılmadan önce satıcının bilgilendirilebileceği telafi süreci sistemi uygulamaya alınmıştır. Bu uygulama sayesinde satıcılar olumsuz puanlama almamak adına alıcıların yaşadığı sorunlara daha hızlı yanıt vermekte ve yardımcı olmaktadır. Bu hak 100'ün üzerinde işlem sayısına sahip ve profil yüzdesi %95'in üzerinde olan satıcılara tanınmaktadır. Ancak kriteri sağlayan tüm kullanıcılara tanınan bu hakkın alışveriş yapmış olduğunuz satıcılara tanınmaması GittiGidiyor'un çalışma sistemini ve işlemler için oluşturulan kuralların güvenilirliğini olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle bu süreci bekleyerek puan ve yorum hakkınızı kullanmanızı rica ediyoruz. Ayrıca, telafi süreci sonunda puan ve yorum hakkınızı talep ettiğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Satıcı, kendisine tanınan telafi süreçlerini verimli kullanmadığı takdirde, profil yüzdesi %95'in altına düşecek, dolayısıyla kendisine tekrar telafi süreci hakkı doğmayacaktır. Nötr yorumlar telafi sürecinden geçtiğimiz aylarda çıkartılmıştır. Dilerseniz Nötr yorum hakkınızı beklemeden kullanabilir ya da 7 günlük süre sonucunda olumsuz puan ve yorum hakkınızı kullabilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön