25 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8442290

GittiGidiyor 'un Müşteri İlgisizliğinin Böylesine Pes!

GittiGidiyor üzerinden aldığım bir ürünle ilgili takip yapamıyorum ve bir gün boyunca yazmama rağmen basit bir sorunumu bile çözemeyen bir kurum. Emin olun muhatap bulamayacaksınız. Oyalayıp sinirlerinizi bozmaktan başka bir işe yaramayan kurummuş!

Gökhan 381 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi08 Haziran 2017

  Değerli kullanıcımız, Konu ile ilgili "http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/kayit-olmak/kayit-olurken-sorun-yasiyorum" linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Gökhan25 Mayıs 2017

  Yahu neden anlamıyorsunuz adresim [email protected] siz hala daha [email protected] TR adresine yolluyorsunuz. İyi okuyun. TR yok mailimde o yüzden. TR li maile attığınız onay linkine ulaşamıyorum yok mu bir akıllı 100 kere yazdım tekrar yazıyorum [email protected] adres bu. TR ekli adresi düzeltin lütfen yeter artık yoruldum.

 • Gökhan25 Mayıs 2017

  Daha sorunun ne olduğunu tenezzül edip öğrenmemişsiniz biz ilettik diyorsunuz bakın cevaplarınıza ne ilettiniz ne çözdünüz

 • GittiGidiyor Temsilcisi25 Mayıs 2017

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler