08 Ağustos 2016

GittiGidiyor Umursamaz Davranıyor ve Para İademi Yapmıyor!

Sc2******** satış kodlu aldığım ürün ramazan bayramı, arefe günü kırık ve faturasız şekilde ulaştı elime! O gün kargolar öğlene kadar çalıştığı için iade etme imkanım olmadı. 08 Temmuz'da iade sürecini başlatıp iade ettim. Hemen hemen 1.5 aydır ürünü almaya çalışıyorum. Çünkü gönderdiğimde Housemax firması göndermediği faturayı talep etti, bende göndermediklerini ürününde kırık olduğunu belirtmeme rağmen ürünü Aras Kargo firmasına iade ettiler. Süreç çözüm merkezinde kayıtlı. GittiGidiyor parama neredeyse 1.5 aydır el koymuş durumda ürün yok, ilgi yok, alaka yok! Taahhütlerini yerine getirmiyor satıcı resmen oynatıyor bizi!


Para iademi ısrarla istiyor olmama rağmen cevap alamadım!

İlyas 63 Okunma

Cevaplar

 • İlyas20 Ağustos 2016

  GittiGidiyor yetkili dediğin hiçbir kimse cevap vermiyor; bu konuyu BİMER, cUMHURBAŞKANLIĞI olmak üzere her yere taşıyacağım! kimseden cevap alamıyorum!

 • İlyas18 Ağustos 2016

  yok böyle bir rezillik 2 aydır ürün yok 3. taksit çekilmiş! kardeşim paramı iade edin tefeci misiniz siz? yazık günah bu millete!

 • İlyas18 Ağustos 2016

  gittigidiyor'dan ürün almak mı? asla ve katiyyen yaklaşmayın, nEREDE bir spotçu varsa burada toplanmış, aYRICA gittigidiyor'un internet sitesi tam bir felaket ve facia, aLDIĞINIZ ürünle ya da satıcısı ile ilgili bir problem yaşadığınızda, sİTEYE ve müşteri hizmetleri veya nasıl adlandırırsanız adlandırın ulaşmak imkansız, hER tıkladığınız sayfa sizi başka sayfalara yönlendiriyor ve bu böyle uzayıp gidiyor ama bir türlü sitenin yönetimi ya da müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz, iNSANLARA samanlıkta iğne arattırıyorlar, tABİRİ caizse, % 1000 alışveriş yapmayın hatta üyeliklerinizi de bir zarar ya da mağduriyet yaşamadan silin diyorum beni dinlerseniz...

 • İlyas16 Ağustos 2016

  beyefendi lütfedip kimse düzgün cevap vermiyor 2 ay oldu ben 3. taksiti ödüyorum ürün yok siz neyden bahsediyorsunuz PARAma el koydunuz çalıştığınız firma sizide benide oyalıyor böyle bir şey olamaz ya!

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ağustos 2016

  Değerli Kullanıcımız, Yapılan incelemede, işleminizin Çözüm Merkezi üzerinden takip edildiği görülmektedir. Konu hakkında Çözüm Merkezi üzerinden bilgi vermenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız işleminize yön verecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön