29 Haziran 2017
Yorum Yap
#8716527

GittiGidiyor Ücret İadesini 25 Gündür Yapmıyor

GittiGidiyor 'dan 04.06.2017 tarihinde saat 12:18 'de toplamda 28,99 TL'lik alışverişim kartımdan kesilmesine rağmen alış işlemlerine sistemden kaynaklı yansımamıştır.
Gerekli belgeleri anında sunmama rağmen hala ücret kartıma iade edilecek. Yasal süreç 7 gün olmasına rağmen ücret 1 ay olmak üzere ödenmedi.


Gönderdikleri mesajlarda sürekli "siz değerli müşterimizin mağduriyetini gidermek için ilgili departmanımıza haber verdim" deniliyor. Hatta 2 hafta sonunda 7 gün yasal süre var dediler. Ben de şaka mısınız siz dedim. Bu ikinci kez başıma geliyor. Birincide akıllanmadım. İade 1 ayı buldu. Ama iyi niyetimin sonunda yıllardır alışveriş yaptığım GittiGidiyor 'u kullanmama kararı aldım. Ödeme gerçekleşmediği takdirde gerekli belgeler ile hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Taner Taner 267 Okunma

Cevaplar

  • Taner03 Temmuz 2017

    Sizinle 1 aydır geçtiğim irtibatın sunduğum belgelerin sayısını ben bile hatırlamıyorum. GittiGidiyor benim için bitmiştir. Benim gibi mağdur ettiniz kişilerin sayısına bir bakın. i

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Temmuz 2017

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 02353136 numaralı fiş üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaştığınız görülmektedir. İşleminizin hızlandırılması için gerekli bilgiler paylaşılmıştır. İşleminizi ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler