25 Eylül 2018
Yorum Yap
#10946198

GittiGidiyor Ücret İadesi Yapılmadı Aylardır!

4 ay önce bir ürün almıştım. İade ettim. Satıcı, ücret iadesini GittiGidiyor'un havuz hesabına aktardı ama GittiGidiyor hala iademi gerçekleştirmedi. Müşteri temsilcilerine defalarca yazmama rağmen dönüş yapmıyorlar. Tam anlamıyla paramın üstüne kondular.

Erkan Erkan 127 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi29 Ekim 2018

  Değerli kullanıcımız, Web sitemiz üzerinden üye girişi yapmanızın ardından https://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/alis-sonrasi-islemler/kargo-ve-teslimat-islemleri bağlantısı üzerinde bulunan "Bizi Arayın" butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaramıza ve size özel oluşturulacak 4 haneli koda ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Erkan11 Ekim 2018

  Henüz bir geri dönüş olmadı.

 • GittiGidiyor Temsilcisi08 Ekim 2018

  Değerli kullanıcımız, İade edilen tutara havuz hesabımızda ulaşamadık. Satıcıdan ürün bedeli iadesine ait dekont bilgilerini talep ettik. Bu aşamada kısa bir süre daha beklemenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Erkan25 Eylül 2018

  Satıcı firmayla bir sorunum yok. Havuz hesabınıza parayı yatırdı ama siz bana iadeyi yapmadınız.

 • GittiGidiyor Temsilcisi25 Eylül 2018

  Değerli kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcı firmaya gerekli bilgiler iletildi. Satıcının size yardımcı olması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları