23 Nisan 2013 #1759559

GittiGidiyor Ücret İadesi Yapılmadı!

Gittigidiyor Firmasında listelemiş olduğum ürün yasaklı ürünler Yurt dışı satış ürünleri olması nedeniyle müşteri hizmetleri iptal etti Listeleme ücretinin para iadesini istediğim halde iade etmediler. Alış satışlarda aracılık yapan bir firma vermediği hizmet için para iade etmemek gibi bir durum söz konusu.

İbrahim 65 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımız, İade ile ilgili olarak muhasebe birimimize bilgi verilmiştir. İşleminiz en kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • İbrahim13 Mayıs 2013

    Para iadesi hala yapılamadı. Tekrar şikayet konusu mu açmam gerekiyor.

  • GittiGidiyor Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Yurt içinden veya yurt dışından mevzuata uygun olmayan bir şekilde temin edilen ürünlerin GittiGidiyor'da satışına izin verilmemektedir. GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi ve eklerinden Yasaklı ürünler listesini incelemenizi ve yeni satışlarınızda, bu kapsamdaki ürünleri listelememenizi rica ederiz. Ancak ürünlerin yurda yasal yollar ile getirildiğini kanıtlayacak belgeleriniz varsa bizlere iletmenizi rica ederiz. Kullanıcı adınızla birlikte ileteceğiniz belgeler detaylı olarak incelenecektir. Bu kapsamda kullanıcı adınızı, ilgili ürün numarasını ve ilgili ürüne ait belgeleri [email protected] e-posta adresinine iletebilirsiniz. Ürün listeleme ücretiniz tarafınıza iade edilmiştir. İlgili iadeler 2-4 gün içerisinde kartınıza yansıyacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön