11 Ocak
Yorum Yap
#11435303

GittiGidiyor Ücret İadesi

17.12.2018 'de vermiş olduğum siparişi iade etmeme rağmen çözüm merkezince iade kararı alındı ücreti iade edilmemiştir. İade kararı alındı 1 ay sonra kredi kartını kontrol ettiğimde iade edilmediğinin farkına vardım. Endepo adlı satıcıdan aldığım ürünün baskı kalitesi fotoğraftadır. Buna rağmen GittiGidiyor'un bu haksızlığa destek çıkmasına anlam veremedim. GittiGidiyor güvenilir alışveriş listemden çıkmıştır.

Emre Emre 466 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi05 Şubat

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Emre15 Ocak

    1. Satıcı ürünü kabul etmemiş gittidiyor'un bundan haberi var. Ürünü iade etmek için değil kullanmak için alıyoruz aldığımız ürünün görüntüsü de ekte. İnsanları kandırmak için "GittiGidiyor" kullanılıyor. GittiGidiyor'un kalitesiz ürün satıp açıldığı için iade alınmaz bahanesinin bir geçerliliği yoktur. Para iadesi kararı aldınız bunu neden uygulamıyorsunuz? Satıcıda GittiGidiyor da dürüst değil.

  • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ocak

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede ilgili ürünün henüz satıcı firmaya ulaşmadığı görüntülenmektedir. İlgili ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır. İlgili durum Satış Sözleşmesi üzerinde aşağıdaki şekilde belirtilmiştir. 5.2 Taraflar, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15/1 uyarınca cayma hakkını aşağıdaki hallerde kullanamayacağını kabul etmiştir: 5.2.4 Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler