08 Ekim
#12749939

GittiGidiyor Ücret İademi Yapmadı!

GittiGidiyor'dan sc80428877 satış koduyla 299 TL ve sc80428935 satış koduyla 79 TL'lik iki alışverişimi iptal ettim ancak ücreti tarafıma aktardıklarını söyledikleri halde banka tarafından kesinlikle bir iade olmadığı kanıtlandı. Kaç kez GittiGidiyor müşteri hizmetlerini aradıysam bana bankayla görüşün dendi ve paranın hesabıma aktarıldığı söyledin. Ancak bu şekilde yanlış bilgi verilmesi kasıt olduğunu ve paranın kendi hesaplarında değerlendirildiğini düşündürüyor. Oysa biz alışveriş yaparken nasıl hemen ödeme yapıyorsak iade olacağı zamanda anında iade yapabilirler. Şu ana kadarki hiçbir alışveriş sitesinde iade istediğimde para kendilerinde bekletilmedi yalanda söylenmedi. İptal edildiği an hesabıma geçiyordu daha önceki alışverişlerimde. Bu yüzden GittiGidiyor'u dürüst davranmadığı için tercih ettiğime çok pişman oldum. Şikayetçiyim. Ve paramın iadesinin hemen yapılmasını istiyorum. Paranın hesabımda olmadığını, kendilerininse iade yapmadığını gösteren görüntüler ektedir.

Elif Elif 547 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi2 g

  Değerli kullanıcımız, İptal işlemleriniz 04.10.2019 tarihinde gerçekleştirilmiş ve iade süreçleri aynı tarihte tamamlanmıştır. İşleminiz provizyondan çıkmadan iptal edildiği için ürün bedeli hesabınızdan çıkmamış ve bu sebeple iade olarak göremiyor olabilirsiniz. Bankanızla görüştüğünüz sırada ilgili tutarın iptal olup olmadığı veya hesabınızdan çıkıp çıkmadığı konusunda bilgi talep etmenizi öneririz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Elif4 g

  GittiGidiyor'dan sc80428877 satış koduyla 299 TL ve sc80428935 satış koduyla 79 TL'lik iki alışverişimi iptal ettim ancak ücreti tarafıma aktardıklarını söyledikleri halde banka tarafından kesinlikle bir iade olmadığı kanıtlandı. Kaç kez GittiGidiyor müşteri hizmetlerini aradıysam bana bankayla görüşün dendi ve paranın hesabıma aktarıldığı söyledin. Ancak bu şekilde yanlış bilgi verilmesi kasıt olduğunu ve paranın kendi hesaplarında değerlendirildiğini düşündürüyor. Oysa biz alışveriş yaparken nasıl hemen ödeme yapıyorsak iade olacağı zamanda anında iade yapabilirler. Şu ana kadarki hiçbir alışveriş sitesinde iade istediğimde para kendilerinde bekletilmedi yalanda söylenmedi. İptal edildiği an hesabıma geçiyordu daha önceki alışverişlerimde. Bu yüzden GittiGidiyor'u dürüst davranmadığı için tercih ettiğime çok pişman oldum. Şikayetçiyim. Ve paramın iadesinin hemen yapılmasını istiyorum.

 • Elif11 Ekim

  Kesinlikle iademi yapmadınız çözüm bulmadınız bir de beni iade yapılmıştır diye yanıltıyorsunuz. Eğer bir vizyonunuz ve dürüst alışveriş ilkeniz olsaydı anında bu konuyu araştırıp çözmeye ve iademi yapmaya çalışırdınız. Ama araştırmanız dahi söz konusu değil. Belgelendirmiyorsunuz da. Hatta sahte cevaplar yazıyorsunuz dalga geçer gibi. Mail. Yoluyla yazdığımda cevap vermiyorsunuz şikayet sitesinden yazdığımda insanlara göstermelik cevap veriyorsunuz. Bir de tıklanmayan sahte link veriyorsunuz insanlara göstermelik. Ama beni bir müşteri olarak kaybettiniz. Ve sadece bende değil. İade yapmadığınız herkes şikayetçi sizden. Bende hem şikayet sitelerene hem Tüketici Hakları'na başvuracağım, hem maddi ve ü yıpratıldığım için tazminat isteme hakkımı kullanacağım. Bu ülkede kimse. Kimseyi gaspedemez.

 • GittiGidiyor Temsilcisi11 Ekim

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Elif10 Ekim

  Hiçbir şekilde siz kendi bankanıza sorgulama yapmadan bu müşteri neden iade yapılmamış diyor diye araştırma yapmadan kalıp cevaplar veriyorsanız ücret iademin yapılmaması sizi hiç ilgilendirmiyor ya da bilerek el koymuşsunuz demektir. Burda artık kasıt olduğunu düşünüyorum. Hizmet kalitenizde kesinlikle kötü. Birzahmet bankanızın işlemlerini sorgularsanız iade yapılmadığını öğreneceksiniz. Verdiğiniz iade bilgilerini neye göre veriyorsunuz bana da belge gösterin. Neden orada oturuyorsunuz müşterinin sorunlarını arastirmayacaksaniz. Yeter artık. Ücretimi iade edin. Neden iade yapılmadığını araştırın ve beni bilgilendirin. Yoksa bu cevabi veren kişilerin parama el koyduğunu düşünmek zorunda kalacağım. Ve artık nefret ettim sizden dürüst ve belgeli bilgilendirme yapmayıp sürekli bankayı ve sizi aramak zorunda bıraktığınız için. Bankama iade yapılsa üstüne yatacak değil yani sizde hata var demektir. Ya yanlış hesaba gönderdiyseniz... İlgilensenize. Bu nasıl hizmet anlayışı. Bana paramı istemek zorunda bırakamazsınız. Lanet olsun. Eğer gerekeni yapmazsanız her yerden şikayetlerime devam edeceğim. Asla bu isin peşini bırakmayacağım.

 • GittiGidiyor Temsilcisi10 Ekim

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Elif09 Ekim

  Verdiğiniz cevap doğru değil. Bankam kesinlikle verdiğiniz sahte referans koduyla bir işlem yapılmadığını söyledi. Kaçıncı keredir görüşüyorum. Doğru bilgilendirmediginiz için zamanımı ve telefon süremi israf ediyor ve gerçekten sizden alışveriş yaptığıma bin kez pişman oluyorum. Hiçbir alışveriş sitesi beni böyle uğraştırmadı. Ben hesabıma yansıtılmadığının kanıtları olan hesap görüntülerimi burda yayınladım. Bankaninda telefonumda ses kaydı da var. Şikayetçi olacağım her yerden. Siz sadece gerçek olmayan referans kodu veriyorsunuz. Resmi bir ispatınız yok. Ama varsa ispatını yapın. Çünkü hizmet almadığım bir paranın sizde bekletilmesi ya da el koyulması doğru değil

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Ekim

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Elif08 Ekim

  GittiGidiyor ücret iademi yapmadı. Ekran görüntülerinin devamı ektedir. Paranın kredi kartı hesabımdan onlara aktarıldığını ancak onlardan bana geri iade yapılmadığı; daha önceki bir iade işleminin olduğu görüntüdeki gibi -90 seklinde gözükmesinden anlaşılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları