24 Ekim 2016 #6769150

Gittigidiyor Anka Toptan Ürünümü Faturasız Gönderdi ve Garanti Kapsamına Girmiyor

Güllüzar Anka Toptan'dan [email protected] buzdolabı gerçekçi oyuncak buzdolabı (242495824) ürününü aldım. Fakat ürün faturasız geldi. Kargo etiketi üzerinden aldığım Anka Toptan telefonununu aradım. Telefona bakan f*** hanım faturamı e-fatura şeklinde mailime göndereceğini söylemesine rağmen günlerdir göndermedi. Telefonlarıma da artık bakmıyor Anka Toptan. Muhatap bulamıyorum. Ürün faturasız olduğu içinde garanti kapsamı dışında oluyor. Mağdurum. Sorunum çözülmez ise Anka Toptan yüzünden GittiGidiyor'dan son alışım olacak.

Cüneyt 286 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt31 Ekim 2016

    Anka Toptan tarafından faturam hala mailime gönderilmedi. Ve Anka Toptan hala telefonlarımıza bakmıyor. Anka Toptan ' da muhatap bulamıyoruz. Sonuç olarak faturamı alamadığım Satış Kodu: sc24060185 ile alış yaptığım 99,90 TL tutarındaki oyuncak buzdolabı ürünüm garanti kapsamına girmiyor. Sorumsuz Anka Toptan satıcınızı kınıyor ve sorunum çözülmediği takdirde GittiGidiyor ' daki son alışverişim olacağını belirtmek istiyorum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcıya gerekli bilgilendirme yapıldı. Satıcının sizinle iletişime geçmesi için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Cüneyt25 Ekim 2016

    (Satış Kodu: sc24060185) ile alış yaptığım oyuncak buzdolabı ürünümün faturası hala Anka Toptan tarafından gönderilmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön