19 Nisan 2013 #1753563

GittiGidiyor Taraflı Sistem Politikası!

GittiGidiyordan enson aldığım mangal fanı bozuk çıktı. Bende satıcıya olumsuz puan verdim bunun üzerine satıcı beni aradı satışı geri aldım. Olumsuz notunuzu nötr yaparmısınız dedi bunun üzerine yeniden puanlama yapabilmek adına müşteriye paunlamamı düzeltmek isterim diye mesaj attım. Satıcı siteye göndermiş mesajı ve olumsuz puanı olumlu olarak düzelttirmiş benim adıma.


Bunu fark edince sinirlendim siteye bu işin düzelmesi için mesaj attım tamam dediler olumsuz notu basmışlar satıcıya. Daha 1 saat geçmeden satın aldığım ürünü profilimden silmişler satıcıyada olumlu not vermişler adıma tekrar mesaj atınca, yok öyle yok böyle diye çevirdiler. Meğer adamın olumsuz notu yokmuş satışı iyiymiş.

Murat 188 Okunma

Cevaplar

 • Murat24 Nisan 2013

  Teşekkür Ederim

 • GittiGidiyor Temsilcisi24 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, İlgili ürün hakkında vermiş olduğunuz "Arızalı ürün" yorumu ve olumsuz puana müdahale edilmemiştir. Kendi profiliniz ve satıcının profilinden ilgili puanın aktif olduğunu görebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Murat22 Nisan 2013

  Bugün Yapılan Son Açıklama "GittiGidiyor 22-04-2013 14:56:13 Sayın Bezikoğlu, Gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Teşekkür ederiz. İyi Alışverişler. Saygılarımızla, GittiGidiyor Destek Hattı - Muhittin" İşlemin Yapıldığı Saat 14:56 İşlemin Geri Alındığı Saat 17:35 Bir firma nasıl böyle çark edebiliyor anlam veremiyorum

 • GittiGidiyor Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, Lütfen kullanmak istediğiniz yeni puan ve yorumu en fazla 255 karakter kullanacağınız şekilde düzenleyerek 838993 numaralı fiş üzerinden iletiniz. İleteceğiniz yeni puan-yorum satıcının profil sayfasına eklenecektir. İlgili puan ve yorumu hazırlarken GittiGidiyor puan ve yorum kurallarına uygun bir üslup kullanmanızı rica ederiz; http://yardim.gittigidiyor.com/arama-sonuclari?kat=if Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Murat19 Nisan 2013

  14:00 den beri cevap bekliyorum dün anlık işlem yapan site bugün durakladı.

 • GittiGidiyor Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımıza konuyla ilgili olarak 838993 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden detaylı bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön