GittiGidiyor Tam Profesyonel Olarak Taşlama Aldım Ama Bir Anda Çalışmadı.

Yusuf Yusuf1 hafta önce

GittiGidiyor üzerinden 10.11.2019 tarihinde avuç içi tam profesyonel taşlama aldım. Sürekli kullanma şansım yok. Çünkü mesleğim gereği sadece evde kullanmak için aldım. Ara sıra lazım olunca kullanıyordum. 1 mm saç kesmem gerekti. Sonuçta tam profesyonel makine aldım keser düşündüm. Herkes gibi ama maalesef 20cm kadar kestim makine durdu ısındı herhalde diye biraz bekledim. Tekrar denedim hiçbir hareket yok. Aradım özyurt ticareti. 

Bir hafta boyunca bahane yok teknisyen izinde yok teknisyen müsait değil. Bir WhatsApp hattı verildi cevap veren yok. Artık i gücü bıraktık sürekli arıyorum. En sonunda ürünü bize gönderin. Ama kargo ücretini ödeyip gönderin dedi. Tamam dedim 17.08.2020 tarihinde 26 TL verdim PTT Kargo ile gönderdim. Ama hiç cevap alamadım. Sürekli WhatsApp üzerinden yazıyorum cevap yok. Arıyorum 5 aramadan sonra düşüyor hat. Serviste deyip kapanıyor. Sonunda 29 gün sonra arandım. Ürüne 165 TL ücret ödersem tamir olabileceğini söyledi. Kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Garanti dışıdır dedi. Özyurt ticaretten çok malzeme aldım. Bu yıl içinde ama ne servisi var ne iletişimi var. Hiçbir şey yok. resmen insanlarla dalga geçiyorlar. Hiçbir şey yapamıyorsanız.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 1 hafta önce

Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler