24 Ağustos 2015

GittiGidiyor Sorunlu Ürün İçin Muhatap Yok!

Güvenli alışverişe imkan tanıyor diyerek GittiGidiyor'dan satın aldığım ürünler 2. ayına girmeden bozulmaya başladı. Yıllarca ömür biçilen ürünlerden 5 adet aldım. Daha gelir gelmez birisi bozuk çıktı, değişim yapıldı iptal işleminden vazgeçtim. Ancak bazılarını kullanmaya başlayalı 1 ay olmadan kapakları düşmeye, bozulmaya başladılar. Ürünlerin bir yıl bile gitmeyeceğini fark ederek iade istedim ama satıcı cevap vermiyor, GittiGidiyor beni korumuyor. Şirketten şikayetçi olacağım. Paramın iadesini istiyorum.

İlker 57 Okunma

Cevaplar

 • İlker09 Ekim 2015

  Firma değişim yapmakta ısrarcı, bugün lambaları alıp emin olmak için tekrar denediğimde gördümki 3 lamba bozuk. 3 Ayda ürünlerin yarısı bozuluyor. 2 yıl garanti veriliyor ancak ne ürün ışık değeri reklamı yapılanı tutuyor, ne ürün kalitesi kullanıma elverişli. Lamba kapakları düşüyor, satıcı uhuyla yapıştırın diye akıl veriyor. Bu aldatmacaya çanak tutan gittigidiyor.com'a ne desem bilemiyorum. Sorunu ticaret bakanlığı ve tüketici hakem heyetiyle çözmeye karar verdim. Gittigidiyor.com'un da sahtekarlıklara zemin hazırlayan, denetimsiz bir şirket olması ayrıca can sıkıcı. Beni satıcıyla başbaşa bıraktılar. Ben ücretimin iadesini ısrarla istiyorum.

 • GittiGidiyor Temsilcisi28 Ağustos 2015

  Değerli kullanıcımız, Konu hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • İlker27 Ağustos 2015

  Gittigidiyor.com'ub yönlendirdiği sayfada, kendileriyle hiçbir iletişim opsiyonu bulunmuyor. hiçbir şikayet ya da sorun bildirim seçeneği yok. Müşterilerin mağdur olmaları durumunda dava açılmasından başka çare bırakmıyor, sorun çözmüyorlar. Kesinlikle müşteriyi koruyan ve güven kazanacak bir sistemleri yok. Satıcı 2 ay sonunda arızalanacak bir ürün sattığı halde bu durumu rapor edebileceğiniz bir muhatap yok, satıcıyla muhatap ederek işi çözmeye çalışıyorlar. Kolay para kazanıyorlar. Şikayetçi olacağım.

 • GittiGidiyor Temsilcisi26 Ağustos 2015

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön