02 Kasım 2016 #6832977

Gittigidiyor Sorun Çözmede Yetersizlik!

Satış kodlarını belirttim aracı firma olan GittiGidiyor mesajlara cevap verme süresi 24 saatle 48 saat arası neden anlamak çok zor aynı satıcıdan 2 ürün alıyorum GittiGidiyor sayfasına giriyorum. 2. ürün ulaşmadan parayı aktarıyor. Ben ürünü kargocudan almamışım henüz diyorum, durdurun gitmesin para o sırada ürün geliyor. Bakıyorum kargocunun elinde hali harap ezik alttan üstten iade ediyorum. Kapıda iade durumu bildiriyorum, önce yanlış anlıyorlar bizim görev tamam biz aracıyız gibi cevap geliyor.


Ben diyorum ''daha gelmemişti. İlk mesajı atarken para aktarılmasın ürün gelmedi'' diyorum. ''Biz aracıyız'' diyor bende zaten para sizde onu demeye çalışıyorum! Bana misyonunu anlatıyor yetersiz çözüm odaklı olmayan bir cevapla karşılaşıyorum. Tekrar yazıyorum. Dönüş olması için saatlerce beklemek gerekiyor ki yine acayip bir cevap gelirse artık diyeceğim sizde anlama zorluğu mu var yani ortada sorun var çözümü nerede?

Mustafa 169 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Kasım 2016

    Değerli Kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01652739 numaralı fiş üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaştığınız görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön