08 Ekim
#12748400

GittiGidiyor Siparişimi İsteğim Dışında İptal Etti

08.10.2019 'da GittiGidiyor alışveriş sitesinden 1032.24 TL tutarında alışveriş yaptım. Fakat bir süre sonra tarafıma telefonla dönüş yapılmış ve benim alışveriş yaptığım tutarın sitede yanlış yazıldığı bildirilmiştir. Konuya ilişkin elimdeki belgelerde de görülebileceği üzere alışveriş sitesinde alışveriş yaptığım tutarda birkaç dakika içinde oynama yapılarak olması gerektiği söylenilen tutar yazılmıştır. Taraflarınca rızam dışında iptal işlemi gerçekleşmiştir.


Hatta yapmış olduğum indirim tutarından faydalanabilmem için 24,00 TL'lik bir üyelik oluşturmam istenmiş olup bu tutar iptal sonucunda kredi kartıma iade edilmemiş alışveriş sitesi üyeliğime başka bir alışverişte kullanılmak üzere tanımlanmıştır. Kurumsal olduğunu düşündüğüm ve güvenerek alışveriş yaptığım GittiGidiyor.com'un böyle şeyler yaparak beni mağdur etmesi çok üzüntü verici. İnternetten herhangi bir şey alacakken öncelikle bu siteye bakardım. Bundan böyle tek bu sitede olsa bile o ürünü almayacağım ve yaşattıkları bu nahoş durumu tüm tanıdıklarımla da paylaşacağım.

Esin Esin 275 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Ekim

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları