25 Şubat
Yorum Yap
#10170522

GittiGidiyor Siparişim Gözükmüyor Ama Para Kesildi!

GittiGidiyor'dan metin2 won sipariş ettim. Hesabımdan para kesildi fakat satıcı sipariş etmediniz satış yok diyor haliyle hem param gitti hem de alamadım wonu ve sinir oldum. Bu durumu düzeltin kibarca yazdım bak ne güzel.

Oğuzhan 165 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi19 Mart

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Oğuzhan18 Mart

  Size teşekkür etmiştim sorunumun çözüldüğüne dair milyarları alıyorsunuz 7 gün dediniz 1 buçuk ay oldu hala ödeme yapılmadı bankayla iletişime geçin dediniz geçtim iletişime öyle bir şey yok diyorlar neyin peşindesiniz söyleyin bilelim ya sizi bir ortamda kötüliyebilceğim kadar kötüleyeceğim böyle bir rezalet görmedim burda 2-7 gün yazıyorsunuz özel mesaj da 15 gün yazıyosunuz 1 buçuk ay oldu hala banka öyle bir ödeme yok diyor anlamadım sizi GittiGidiyor beni arasın telefonlara kimse çıkmıyor milletin 30 40 lirasına mı göz koydunuz benim gibi sakin bir insanı çileden çıkardınız 2. YaZıyorum eğer param geri verilmezse Cumhuriyet başsavcılığına şikayet edeceğim sizi.

 • Oğuzhan27 Şubat

  Teşekkürler durumu düzeltiğiniz için

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Şubat

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, ödeme işleminiz sırasında anlık bir aksaklık sebebiyle hata aldığınız ve işleminizin oluşmadığı görülmektedir. İşleminiz oluşmadığı için ürün bedeli otomatik olarak ödeme yapılan karta iade edilmiştir. Ürün bedeli 2-7 gün içerisinde bankanız tarafından kartınıza yansıtılacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler