07 Temmuz 2014

GittiGidiyor Siparişi Temin Edemedi

Bu site üzerinden performanceshop satıcısı üzerinden satın aldığım ürünle ilgili herşey yolunda iken (ödeme konusunda derhal hesabımdan para kesilirken) sorun yoktu, fakat ürünün teslim süresi olan 3 iş günü sonunda firma tarafından aranıyorum ve ürünle ilgili sorunlarının olduğu ellerinde bulunmadığı, eğer hesaplarına 200 tl gibi bir fark yatırırsam farklı markadaki ürünü gönderebileceklerini söylüyorlar, fırsatçılık yapıyorlar.


Ürün aracımın arka stop lambasıydı ve hafta sonu aracım gelin aracı olacağını söylüyorum. Ben tüm planlarımı yedek parçanın gelmesi gitmesi maksimum süreleri göz önünde bulundurarak yapıyorum ve işin sonunda mağdur oluyor. GittiGidiyor zaten firmadan şikayetçiyim aynı zamanda.

Yalçin 825 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'da satıcılara yapılan uyarılar ayrıca satıcıların sicillerine işlenmekte ve müşteri hizmetlerimize tarafından uyarı oranı yüksek olan kullanıcılarla iletişime geçilerek işlemlerini düzeltmeleri konusunda uyarı yapılmakta, profil ve uyarı skorları çok düşük olan kullanıcıların üyelikleri ise iptal edilmektedir. Ayrıca konu hakkında tarafınıza puan ve yorum hakkı tanımlanmıştır. İşlem hakkında yapmış olduğunuz olumsuz yorum, telafi sürecinin ardından satıcının profil sayfasında görülecek ve satıcıdan alışveriş yapacak olan diğer kullanıcılar tarafından da okunabilecektir. Yaşadığınız olumsuz tecrübe için firmamız adına birkez daha özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Yalçin09 Temmuz 2014

    Satışın iptal olup olmaması önemli değil zaten ben parayı gözden çıkarmışım. Benim maduri,yetim ne olacak performanceshop firması bu yaptığı firsatcılığın bedelini nasıl ödedi bana bunun cevabını verin lutfen kuru bir uyarı ile mi?

  • GittiGidiyor Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz. İşleminiz 04.07.2014 tarihinde iptal edilmiş ve ürün bedeli kartınıza iade edilmiştir. Yapılan iadeler, kredi kartılarına 4, banka kartlarına ise 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya gerekli uyarının yapıldığını ve şikayetinizin not edildiğini belirtmek isteriz. GittiGidiyor'da gerçekleşen alım-satım işlemleri, rutin kontroller ile birlikte hassasiyetle incelenmektedir. Aynı nedenlerle şikayet alan kullanıcıların üyelikleri tespit edilerek, gereken müdahaleler yapılmaktadır. Bu konuda, endişe duymamanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön