02 Aralık
#13102845

GittiGidiyor Sıfır Risk Kandırmacası!

GittiGidiyor'dan bir avize aldım. Gelen ürün eksik çıktığından ürünü satıcıyla görüşüp iade sürecini yaptım. İade koşularını eksiksiz bir şekilde yapmama rağmen GittiGidiyor parayı satıcının hesabına aktardı. Bunu mesaj yoluyla defalarca hem satıcıya hem de GittiGidiyor sistemine ilettim. Bir sonuç çıkmayınca bende müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim peki dediler biz paranızı karta iade edeceğiz bu işlem süresi bankadan bankaya değişiklik gösterebilir dediler bende tamam dedim. 15 gün geçti para yok. Tekrar aradım yine aynı sözler yine tamam dedim 15 gün geçti hayret yine aynı şey! Tekrar aradım yine tekrar aynı durum devam etti. Yaklaşık 3 aydır ben iade paramı alamadım. Satıcı da keza aynı şeyi söylüyor ama para yok ortada. Demek GittiGidiyor un sıfır risk anlayışı bu! Kalite standartları gereği tüm görüşmelerim kayıtlı. Satıcı ile tüm WhatsApp yazışmalarım helen duruyor. Böyle fiyasko görmedim. Daha da ne diyebilirim ki?

Yusuf Yusuf 261 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi04 Aralık

  Değerli kullanıcımız, Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. Zamanınızı ayırıp kullanıcılarımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı04 Aralık

  Param iade edildi teşekkür ederim. Ancak ben sizinle sürekli iletişime girmeme rağmen bu küçük sorunu bir türlü halledemediniz. Aramızda halledecek bir sorunu başka türlü halletmek benimde hoşuma gitmedi. Sizin gibi kurumsal şirketler bunu kendi bünyesinde halletmesi itibar ve kalite konusunda sizlere daha fazla güven sağlar. Naçizane eleştirim sizlere...

 • GittiGidiyor Temsilcisi02 Aralık

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi02 Aralık

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler başlatılmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Ekibimiz tekrar sizi bilgilendirecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları