25 Mart 2013 #1704194

GittiGidiyor Satıştan Sonra Ürünün Özellikleri Değişti!

Gittigidiyor sitesinden gardrop siparişinde bulundum. Sipariş ettiğim ürün ile bana gelen ürün tamamen farklı ve ürün elime geçtikten sonra sitede bulunan ürünün özellikleri tamamen değişti. Bana gelen ürünün özelliklerine döndü. Satıcı ile irtibata geçtim, kurumsal satışlarda ürünün özellikleri gibi bilgilerin tamamını gittigidiyorun girdiğini söyledi.


İade ederken çok sıkıntı yaşadım. Ürünün geri iade kargo fiyatı ürünün kendisi kadar ediyor. Aynı zamanda böyle bir satıcıya olumsuz puan vermeyi gittigidiyor izin vermiyor. Satıcıya olumsuz puan verilmesini bile engelliyor.

Yakup 96 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi24 Haziran 2013

  Değerli kullanıcımız, Konuyla ilgili olarak tarafınıza gerek Destek Hattı, gerek ise e-posta üzerinden iletilen bilgilerde puan ve yorum kullanımı hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Ancak ilgili süre içerisinde puan ve yorum hakkınızı kullanmadığınız görülmektedir. Bu nedenle, şu anda ürün hakkında puan ve yorum hakkını kullanmanız mümkün değildir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yakup24 Haziran 2013

  Herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Satıcı halen gitti gidiyor sitesinde satış yapmaktadır

 • Yakup26 Mart 2013

  gitti gidiyor'dan Gözde isimli kullanıcıdan 2 adet gardrop aldım. Ürün elime geçtiğinde farklı bir ürün olduğu kanaatine vardım ve satıcı ile irtibata geçtikten sonra, gitti gidiyor tarafında sipariş vermiş olduğum ürünün özellikleri gelen ürüne göre değiştirildi. Gitti gidiyora defalarca mail atmama rağmen hiç bir şekilde problem çözülmedi aksine dalga geçer gibi Muhittin isimli çalışandan mail aldım. ayrıca Satıcının başarısı güya %99. Ben de bu puana aldandım sipariş verdm. Başkalarının aldanmaması için Satcıya olumsuz puan vermek istedim fakat gitti gidiyor tarafından engellendi. Herkese tavsiyem güvenirliliği %100 de olsa gittigidyordan birşey alırken birdaha düşünün.

 • Yakup25 Mart 2013

  Tekrar belirtiyorum: ürünün siparişini verdikten sonra sitenizde Bana özel kısmında yer alan ürünün özellikleri 15.03.2013 tarihinde değişti. Kayıt tutuyorsanız siz de fark edeceksiniz. İlk özellikler yükseklik:180, derinlik:47,genişlik :105 değiştikten sonra yükseklik:180,derinlik:42,genişlik:90'dır. Gelen ürünün özellikleri yükseklik:161 derinlik:40 genişlik:81 dir. Aradaki çelişkiyi sizde fark etmişinizdir ve siz bu satıcıya puan vermemi engelliyorsunuz.

 • GittiGidiyor Temsilcisi25 Mart 2013

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön