17 Ekim 2016 #6685090

GittiGidiyor Satıcısı Bor-el Elektrik Paramı İade Etmiyor

5 Haziran 2016 tarihinde Bor-el Elektrik-Bornova/İzmir'den 10 adet LED ampul aldım. Daha sonra cayma hakkımı kullanarak 6 Haziran 2016'da Bor-el Elektrik'in bilgisi dahilinde Yurtiçi Kargo ile ürünü iade ettim. Ürün iade ettiğim günden bugüne kadar yaklaşık 4,5 aydır para iadesi hiç yapılmadı. Bana özel sayfamda "para satıcıya aktarıldı" demesine rağmen Bor-el Elektrik, iade işlemlerini GittiGidiyor yapıyor diyerek paramı iade etmiyor. GittiGidiyor'a defalarca mesaj yazmama rağmen, GittiGidiyor'un para iadesinin yapılacak demesine rağmen henüz para iadesi yapılmadı. Ayrıca Bor-el Elektrik'teki yetkili komisyon ücreti de kesilecek dedi. Ama cayma hakkım gereği paranın tamamının iade edilmesi ve kargo ücretinin bile satıcı tarafından ödenmesi gerekiyor. Para iadesinin yapılmaması durumunda yasal hakkımı kullanacağımı bilmenizi isterim.

Bekir 68 Okunma

Cevaplar

 • Bekir15 Kasım 2016

  6 ay sonra param iade edildi. Sikayetvar.com'a çok teşekkür ederim.

 • Bekir08 Kasım 2016

  Daha önce 17 Ekim 2016 09:27 tarihinde yayımlanan "GittiGidiyor Satıcısı Bor-el Elektrik Paramı İade Etmiyor... " başlıklı şikayetimin neticesinde GittiGidiyor 18 Ekim'de "Ürün bedeli iadesi için satıcıya havuz hesap bilgilerimiz iletildi. Satıcı iadeyi gerçekleştirdikten sonra ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. İadenizin sonuçlanması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. " diye cevap verdi. Fakat aradan neredeyse 1 ay daha geçerek 6. aya girmeme rağmen hala param iade edilmedi. Borelektrik/İZMİR ve GittiGidiyor para iadesi için hiçbir şey yapmıyorlar.

 • Bekir04 Kasım 2016

  04 Kasım olmasına rağmen hala ne GittiGidiyor iletişme geçti ne de Borelelektrik. Hala paramı iade etmediler.

 • Bekir18 Ekim 2016

  Bu ifadeleri aylar önce de soylediniz ama bir türlü ne paramı veren oldu, ne de bilgilendirme yapan.

 • GittiGidiyor Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Kullanıcımız, Ürün bedeli iadesi için satıcıya havuz hesap bilgilerimiz iletildi. Satıcı iadeyi gerçekleştirdikten sonra ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. İadenizin sonuçlanması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Ayrıca, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden 7/24 saat Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön