15 Mart 2013

GittiGidiyor Satıcının Üslubu Hiç Hoş Değil!

Az önce satın almış olduğum ürünün bana geç ulaşacağını mesajla bildirin satıcı aradı (or***r isimli). Telefonda demediğini bırakmadı. Böyle esnaflık olmaz ya, Hem hata yapıyor hemde sıkılmadan telefon açıp azarlıyor.

Emrah 146 Okunma

Cevaplar

 • Emrah18 Temmuz 2013

  Yani demek istiyorsunuz ki, siz sabah 10:00 da da almış olsanız önemli olan satıcının ekranına kaçta düşmüş olduğudur. Ya banka sisteminize geç yansıtmıştır, ya bankanın kendi iç işleyişiyle alakalıdır. Sizinle ilgili hiç bir problem yaşanmasının ihtimali yok para transferinin. Çok sağlam firmaymışsınız bravo :)

 • GittiGidiyor Temsilcisi18 Temmuz 2013

  Değerli kullanıcımız, Satıcının ürün sayfasında "Saat 18:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir." bilgisine yer verdiği ve ürüne saat 17:58'de ödeme yaptığınız görülmektedir. Ödemeniz saat 18:00'de satıcının Bana Özel sayfasına yansımıştır. Bu sebeple satıcı ürününüzü 15/03/2013 tarihinde kargolamıştır. Bu durumda satıcıya herhangi bir yaptırım uygulayamamaktayız. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Emrah18 Temmuz 2013

  Çünkü oluşturduğunuz fiş, sorunumu çözmeye yönelik doğru bilgiler içermiyor.

 • Emrah18 Mart 2013

  794513 nolu fişin içeriğini açıkça yazar mısınız? Çözüme yönelik olmayıp tamamı ile çözümden kaçan, müşteri memnuniyetini sağlamayan, saçma sapan ve sürekli bir döngü içinde kendini tekrarlayan mesajlar içerdiğini herkes görsün yayınlayında. 794513 nolu fiş: Sayın Çatalbaş, Gönderdiğimiz mesajları dikkatli bir şekilde incelemediğinizi düşünmekteyiz. Ödemeniz 17.58'de gerçekleşmiştir. Ancak ödeme onayınız 18.00'de verilmiştir. Satıcının yapabileceği bir işlem yoktur. Ayrıca GittiGidiyor'daki işlemler 3 iş günü +24 saat süresinde gerçekleşmektedir. Satıcı ürün sayfasında aynı gün kargo yaptığını belirtmesine rağmen, aksaklık yaşayabilir ve ürünü kendisine verilen 3 iş günü +24 saat süresinde kargoya verebilir. Alıcılar bu durumu kabul ederek ürünlere ödeme yapmış sayılırlar. Benim Cevabım ise; Az önce Akbank müşteri temsilcisi ile görüştüm, alışveriş saatini ve onay kodunu aldım. 14/03/2013 saat 17:58:42 de 894002 onay kodu ile işlem tamamlanmıştır. Bu süre dilimi içersinde ben elimden geleni yapmışımdır. İnternet sitenizden alışveriş yapıyorum, akbanka anında yansıyor ama size gecikmeli yansıyor. Sizce bunda kim kabahatli? Akbank zamanında görüyor ve onaylıyor (17:58:42 saniye geçe) siz neden göremiyorsunuz? Demekki sizin sisteminizde bir sıkıntı var ve bunun cezasını kullanıcılarınız çekiyor. Bunun faturasını bize değil aksak çalışan sisteminize ödetin.!

 • GittiGidiyor Temsilcisi18 Mart 2013

  Kullanıcımıza konuyla ilgili olarak 794513 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Emrah15 Mart 2013

  Çok komik ya :) adamlar şimdide kargo bedelini bana yansıtıyor. Hata üstüne hata... Hukuk hocam hep derdiki, Türkiyede haklı yada haksız diye bir kavram yoktur. Hukuku bilen ve bilmeyen vardır derdi. Sanmayın ki haklısınız, sadece hukuku bilmiyorsunuz. Ben size mahkemede anlatmasını bilirim. 5 lira için adam nası mahkemeye verilirmiş görsünlerde bi daha yapıyolar mı anlasınlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön