01 Temmuz 2013

GittiGidiyor Satıcının Teslim Süresi Ve Kargo Bilgilerinin Sisteme Yansıması!

10.06.13 tarihinde yukarıdaki verdiğim ürün numarasına ait siparişimi satıcı Larastyle 15-20 iş günü içinde teslim edileceğini belirtiyor ama hala kargo bilgileri kullanılır değil. Belirtmiş olduğu kargo bilgileri yurt dışı olduğu için belirtilen kargo numarasına ait sorgulama yaptığımda kargo
bulunamadı diye sistem üzerinden not belirtiliyor.

Satıcıya defalarca mesaj attığım halde beyefendi bekleyin sisteme yansır. 1 hafta içinde yansır gibi
oyalama taktiğiyle geçiştiriyor. Bir firma bu kadar basit sözlerle alıcıyı geçiştireyim düşüncesi olmamalı. Ve Kurumsal kimliğiyle Gittigidiyor firması böyle bir güvensiz satıcıyı bünyesinde nasıl barındırabilir. Gereğinin yapılması için bilginize arz ederiz.

Fatih 418 Okunma

Cevaplar

  • Fatih11 Temmuz 2013

    kargom sonunda geldi ama maalesef istediğim renkte değil ben koyu kahve istedim.beyaz renk geldi ve farklı desende.Omuza takılan aparatın kulpu kırık.ya gerçekten çok güzel sipariş taktiğiniz var teşekkür ederim.iade edebileceğim adres bilgileri yok.Gerçekten müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi olarak mükemmelsiniz:))))) zamanında teslim 1 ay gibi kısa bir sürede teslim.Kaliteli ürün kulpu kırık ve istediğim ürün koyu kahve iken beyaz renkte bir ürün gelmesi gibi. Bir firma bu kadar basit sözlerle alıcıyı geçiştireyim ve kalitesiz ürün göndereyim düşüncesi olmamalı. Ve Kurumsal kimliğiyle Gittigidiyor firması böyle bir güvensiz satıcıyı bünyesinde nasıl barındırabilir. Hakkında tüketici mahkemesine başvurdum.Gereğinin yapılması için bilginize arz ederim. Saygılarımla.

  • GittiGidiyor Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürünün onay süreci durdurulmuştur; bilginiz ve onayınız olmadan satıcıya para transferi yapılmayacaktır. Ürün kargo sürecinin 13.06.2013 tarihinde başladığı görülmektedir. Satıcının iletmiş olduğu 20 iş günü, 15.07.2013 tarihinde dolmaktadır (iş günlerine haftasonları ve resmi tatiller dahil değildir) Bu süre sonunda ürün elinize ulaşmazsa, www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı'na ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön