25 Eylül 2017

GittiGidiyor Satıcıları Mağdur Eden  Sorumsuz Müşteri Hizmetleri!

GittiGidiyor'da faturalı garantili cihaz satıyorum. Ürünlerimin hepsi müşterilerin eline ulaşıp onay vermelerine rağmen olumlu yorum yazmalarına rağmen sorun yokken GittiGidiyor tarafından hiçbir uyarı ikaz yapılmadan hesabıma bloke koyuldu üstüne 4 gün müşteri hizmetlerine onlarca yazı yazmama rağmen tek bir cevap muhatap bulamadım.

Emrah 415 Okunma

Cevaplar

  • Emrah03 Ekim 2017

    GittiGidiyor'da satış yapan arkadaşlar. Buradan size kesinlikle ve kesinlikle GittiGidiyor sitesinden satış yapmamanz için sizleri uyaryoruz. Adamlar resmen tokatçı. Ortada hiçbir neden sorun yokken paranıza çöküp sizi resmen süründürüyorlar. Adam gibi ortada ulaşabileceğiniz tek bir müşteri hizmetleri yok. Biz satış yaptık yaptığmıza bin pişman olduk. Ortada hiçbir neden sorun yokken hesabımıza bloke koydular. Sorun, sıkıntı nedir diye onlarca fiş açıp müşteri hizmetlerini aradık tek bir tane mantıklı cevap veren biri çıkmadı. Sizi satıcı olarak takmıyorlar bile. Müşteri hizmetleri desen öyle bir şey yok zaten. Hepsi birbirinden sorumsuz vurdumduymaz. Böyle ulaşıp adam gibi bir muhatap bulamıyorsunuz. Adamlar %10 %15 komisyonlarla çalışıp sizden daha çok kazanıyorlar. Sonrasnda en değersiz kişiler olarak da sizi görüyorlar. Resmen adamlara kendi paranızla hamallık yapıyorsunuz. Yapmayn!

  • Emrah26 Eylül 2017

    Satıcı arkadaşların hiç birinden bu siteden satış yapmamalarını tavisye ederim bir sürü arkadaşımın paralarına ol koydular. Resmen keyfi muamele yapıyorlar. Müşteri hizmetleri deseniz afedersniz satıcıyı cüklemiyor bile. Komisyonları çok yüksek. Üstüne listeleme parası alıyorlar yani sizden çok onlar kazanıyor resmen adamların hamallığını yapıyorsunuz ayrıca keyfi olarak size hiçbir şey söylemeden paranıza bloke koyabiliyorlar. Sonra Tek bir muhatap bile bulamıyorsunuz. Çok sorumsuz satıcıları mağdur eden bir firma bunlar yerine diğer firmalarlar çalışmak dahi iyi artık gittidiyor kendini çok bozdu. Hiç güven vermeyen bir firmaya dönüştü. Siz siz olun kesinlikle gitttidiyora güvenip paranızı riske atmayın. Yoksa çok mağdur olup uğraşırsınız. a

  • GittiGidiyor Temsilcisi26 Eylül 2017

    Değerli kullanıcımız, Detaylı bilgi için http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/uyelik-islemleri/kapanan-askiya-alinan-uyelikler bağlantısı üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. İlgili birimimiz tarafınıza en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön