17 Ekim 2016
Yorum Yap
#6709330

GittiGidiyor Satıcı Yanlış Ürün Gönderdi, Kargo İle İade Edildi Fakat Sorunlar Burada Başlıyor

Sipariş vermiş olduğum uydu cihazı tarafıma gönderildi. Kargoyu açtığımda yanlış model olduğundan GittiGidiyor yönlendirmesi ile satıcıya geri kargoladım. İade sürecini başlattım ve ürün satışına onay vermedim. Gönderdiğim kargo birkaç gün sonra aynen geri geldi. Kargo poşeti dahi açılmadan gönderdiğim poşet ile çözüm merkezine yazdığımda satıcı cevaben dönerek, ürünün eksik ve kırık olarak gönderildiğini ya bu şekilde kabul etmem gerektiğini ya da zararı karşılamam gerektiğini yazmış.


Açılmamış iki kat kargo poşeti ve ürün kutusu içindeki eksik ve kırık ürünü nasıl gördüğünü soruyorum cevap veremiyor haliyle. 15 gün geçti hala bu saçmalıkla uğraşıyorum. Satıcı bugün yine aynı cevabı bana dönmüş, eksik ve kırık ürün deyip duruyor. GittiGidiyor müşteri hizmetlerinden cevap yok. Üstüne üstlük satın alma onayı vermediğim halde kartımdan ürünün ilk taksiti çekilmiş. Çözüm?

Sinan 184 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi20 Ocak 2017

    Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun için son derece üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yapılan incelemede, ürün bedelinin iade edildiği görülmektedir. Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler