11 Temmuz
#12251612

GittiGidiyor Satıcı İadeyi Onaylamıyor

GittiGidiyor sitesinden SC75716965 satış koduyla kolaysepet adlı satıcıdan 1.249,99 TL bedelinde bir adet TV satın aldım ve memnun kalmadığım için yasal sürem içinde cayma hakkımı kullanarak sistem üzerinden iade işlemini başlattım.


Sistemin bana verdiği süre içinde kargo bilgilerini sisteme girdim ve satıcının iadeyi onaylaması için kendisine verilen süre işlemeye başladı. Satıcı mesafeli sözleşmeler yönetmeliğine aykırı bir şekilde cayma hakkımı kullanmama engel olarak ürünü kutusu açıldığı için iade almayacağını belirtti ve gönderdiğim kargoyu teslim almadı.


Bu süre zarfında satıcı GittiGidiyor'a müracaat ederek sistem tarafından iadeyi onaylaması için kendisine verilen 3 iş günü + 24 saat süreyi de dondurdu.


GittiGidiyor ve celikssssss isimli satıcı el birliği halinde beni mağdur etmiş durumdalar, mağduriyetimin acilen giderilmemesi halinde bu konuyu yargıya ve basına da taşıyacağım.

Mustafa Mustafa 284 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mustafa18 s

  Sorun giderilmedi devam ediyor

 • Mustafa4 g

  Sorun giderilmedi devam ediyor

 • Mustafa4 g

  Sorun giderilmedi devam ediyor

 • GittiGidiyor Temsilcisi4 g

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları