20 Eylül 2013 #2021136

GittiGidiyor Sadece Zaman Kaybı Yaratıyorlar!

Yurt dışından satın aldığım TV'ye takılabilen "Rikomagic" adında Media Player 'in satış ilanı için saatlerce uğraşmaktayım. Tüm detayı ile hazırladığım ilanım "Sahte ürün olduğu gerekçesiyle" yayından kaldırılmış. Satılmakta ürün zaten Çin malı bir ürün ve son derece ucuza ($20-$40 arası) satılmakta.


Bu adı duyulmamış ve markalaşma süreci tamamlanmamış ürünlerin sahtesi bugüne kadar geliştirilmedi. Aynı ürün GittiGidiyor ve E***.comüzerinde binlerce satılmakta. Ancak yetkili şimdi de bu ürünün orijinal olduğunu ıspatlamak için faturasını göndermemi istemekteler. Bu talebi, gereksiz olduğundan dolayı yerine getirmeyeceğim. Ve firmadan mümkün olduğunca uzak duracağım. Sadece zaman kaybı...

Okan 99 Okunma

Cevaplar

  • Okan25 Eylül 2013

    Önce ürününüz sahte / fake olduğu için yayından kaldırdık dediler. Şimdi ise ürün sıfır ise Türkiye içerisinde geçerli 2 yıl garantisi olması gerekli diyerek yaptığınızı mantıklı göstermeye çalışmaktasınız. Ürünün Türkiye de garantisi var veya bu ürün sıfır diyen olmadı ki zaten. İlanın açıklamasında da belirtildiği gibi ürünün yurt dışından gelirken yanımda getirildiği de açık açık yazmakta. Bir açık arttırma sitesinde bu şekilde kaprisler sergilenmesini anlayamıyorum. Neyse ki piyasada tek değilsiniz de sizin anlamsızlıklarınızla uğraşmak zorunda değiliz. Dediğim gibi bu firmadan uzak durmak gerekli.

  • GittiGidiyor Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Yasal mevzuata göre, sıfır bir elektronik ürünün Türkiye'de satılabilmesi için, Türkiye sınırları içerisinde geçerli olan, en az iki yıllık bir garantisinin bulunması gerekmektedir. Ürünleriniz bu mevzuatı karşılamakta ise, Destek Hattı'na ulaşarak bilgi alabilirsiniz; www.gittigidiyor.com/bizeulasin. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön