sta-4-hoverİyi Çözüm

GittiGidiyor Resimde Gösterilen Ürünle Gelen Ürün Çok Farklı

Hüseyin Hüseyin3 gün önce

18/03/2020'de sc 90881072 satış kodlu Fairy Platinum Plus ürününü sipariş ettim görselde doğal olarak 200 yıkama olarak fiyatı uygun bulduğum için hemen sipariş ettim. hititium firması tarafından Çorum'dan kargo 2 gün içinde kargo Mersin'deki adresime ulaştı. Fakat bana gönderilen ürün 100 yıkama olarak geldi. GittiGidiyor 'u aradığımda firmadan bilgi almaları gerektiğini bilgi aldıktan sonra geri dönüş yapacaklarını belirttiler. GittiGidiyor olarak geri dönüş aldıklarında görselde hata olduğunu firma ile görüşmem gerektiğini söylediler. 

Firmayı aradığımda görsele değil yazana bakmam gerektiğini söyleyip hiçbir şekilde ekstra ürün göndermeyeceklerini , iade etmezsem de parayı kendilerine transfer ettiklerini söylediler. Bedeli iade edeceğimi ve her yara şikayet edeceğimi bildirdim. Burada hem tedarikçi firma ve GittiGidiyor tarafından mağdur edildim. En kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesi için GittiGidiyor'dan geri dönüş bekliyorum. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 3 gün önce

Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler