26 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10709967

GittiGidiyor Problemli Firma, İndirimli Ürünün Siparişini İptal Etti

24 Temmuz 2018 günü akşamında Cepport'tan Xiaomi Mi Note 3 sipariş ettim indirim ve kampanya dahilinde bu ürünü ben indirimli sipariş etmiştim. Ürün sabahında yani dün sabah 25 Temmuz'da 1259 TL'ye düştüğünü görünce akşamki siparişimi iptal ederek sabahında aynı üründen 2 adet sipariş ettim.


2 adet sipariş ettiğim ürünü ise bana mail atarak GittiGidiyor sitesinin iptal ettiğini ürünün fiyatlandırılmasındaki hatadan dolayı ürünün satışını iptal edildiğini söylediniz. Şu durumda ben telefon sipariş edemedim ve mağdur oldum. Gerek sizin firmanız gerekse GittiGidiyor konuyla ilgili geri dönüş ve mağduriyetim hakkında hiçbir şey yapmadı ve bu konuda mağduriyetimin giderilmesi , aksi halde şikayet konusu yapacağımı bilmenizi isterim.

Salim Salim 280 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ağustos 2018

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 04109877 numaralı fiş üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaştığınız görülmektedir. İşleminizin hızlandırılması ve mümkün olan en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması için gerekli bilgiler ilgili birimimize iletilmiştir. İşleminizi ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli incelemeleri yaparak, işleminiz hakkında size bilgi vereceklerdir. Üye girişinizin ardından https://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar bağlantısı üzerinden tüm destek taleplerinize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Salim06 Ağustos 2018

  79,84 TL çek tanımlama talebi oluşturuldu ama hala tanımlanmadı bekliyorum gerekenin yapılmasını rica ediyorum lütfen

 • Salim06 Ağustos 2018

  Konuyla ilgili yazışma yapmama rağmen uzun zamandır bekletiyorsunuz ve hiç geri dönüş olup mağduriyetim giderilmedi. İnanın bu sorunu kiminle paylaşacağımı bilmiyorum

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Temmuz 2018

  Değerli kullanıcımız, Web sitemiz üzerinden üye girişi yapmanızın ardından https://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/alis-sonrasi-islemler/kargo-ve-teslimat-islemleri bağlantısı üzerinde bulunan "Bizi Arayın" butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaramıza ve size özel oluşturulacak 4 haneli koda ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler