07 Kasım
#12921967

GittiGidiyor Problem Varsa Sizi Tanımayan Bir Yer

Konu ile alakalı kaç kişi ile görüşme saplayıp bekleyin dedikten sonra dönmeyip kaç kez aradığımı bilmiyorum arayıp derdimi anlatmak ayrı ayrı her birine tel faturamdan oldum o kadar beklettikten sonra aradan geçti 2 ay bekleyin bekleyin deyip yapacak bir şeyimiz yok gidin şikayet edin diye dalga geçer gibi cevap verildi ki ben şikayetçi olacağım dediğimde mağduriyetiniz tarafımızdan giderilecek deyip buna gerek olmadığını söylediler gelinen sonuç hiçbir şey hala bana dönecekler. 800 TL yakın param hiç oldu. Kesinlikle bir daha hiçbir şekilde bu siteden alışveriş yapmayacağım.

Tuğba Tuğba 292 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi11 Kasım

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Tuğba'nın Teşekkür Mesajı11 Kasım

  Süreç biraz uzasa da değişim olmasını istediğim ürünün para iadesi gerçekleştirildi firma ile görüşme sağlayamadıkları için GittiGidiyor olarak mağduriyetim giderildi. Teşekkür ederim.

 • GittiGidiyor Temsilcisi11 Kasım

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Tuğba11 Kasım

  Geri dönüş yapıldı cevap size bugün içerisinde döneceğiz deyip hala dönmediler ısrarla bekleyeceğim bakalım ne olacak

 • GittiGidiyor Temsilcisi08 Kasım

  Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler