14 Ocak
#13446940

GittiGidiyor Parayı Alıcıya İade Etmiş!

Bir ayakkabı ürünü sattık. Alıcı ürünü 3 gün kullandığını ve beğenmediğini söyledi. Kullanılmış ürünlerin ilgili yasa gereği sağlık açısından hijyenlik teşkil ettiği için iadesi olmadığı söylenmesine rağmen site alıcıya yanlış bilgiler vererek siz gönderin demiş. Ama bize de eğer ürün kullanılmış ise tutanak tutturup resmini çekip iade almama hakkınız var. Bu aşamada sizden onay alınmadan hiçbir şekilde iade onaylanmayacak ve ödeme alıcıya aktarılmayacaktır dendi. Ürün alıcı tarafından iadeye sokulup geri gönderildi. Geri döndüğün de kargo görevlileri ile birlikte kontrol edildiğinde ürünün gerçekten kullanıldığı tabanının yıprandığı, üstünde çamur lekelerinin olduğu ve kendisine gönderilen fatura aslının olmadığı tespit edildi. Tutanak tutturuldu ve resimleri çekildi. Teslim alınmadan kendisine geri gönderildi. Gittigidiyor.com un istediği tutanak belgesi ve resimler kendilerinin talepleri üzerine gönderildi. Tamam işleminiz ilgili departmana aktarılmış gerekli notlarda alınmış ödeme tarafınıza geri aktarılacaktır endişeniz olmasın dendi ve haftalarca oyaladılar. Ürün alıcısına geri gitti. Ürünü teslim de 14 Ocak 2020 Salı 10:33 de teslim aldı. Teslim alır almaz gittigidiyor.com hiçbir inceleme bilgi alma vs... Yapmadan bize aktarması gereken 143.90 TL'yi kargonun alıcıya geri iade edildiğini görür görmez 15 dakika sonra parayı alıcıya geri iade etmiş. Şu anda ne para satıcıda ne ürün satıcıda. Resmen normalde televizyonlarda gördüğünüz dükkana birinin girip kasanızdan para çalma görüntülerinden farksız şekilde gittigidiyor.com bizim paramızı, ürünümüzü izinsiz alıp alıcıya veriyor. Haksızlığa resmen aracılık yapıyor. Hatta direkt kendi yapıyor bunu. Ve bunu hem alıcılara hem de bütün satıcılara yapıyor. Durumu yazıyorsun gene oyalama cevapları veriliyor. Mağdur etme hat safhada. Siteye güven kesinlikle yok. Satıcı olarak dile getiriyoruz. 143.90 TL paramızı gittigidiyor.com dan istiyoruz. Nereden verirseniz verin bu parayı. Alıcıya davamı açarsınız ne yaparsanız da yapın. Bundan sonraki süreç alıcı ile sizin aranızda. Biz siteye güvenip malımızı paramızı emanet ediyoruz. Bizim paramızı muhafaza altında tutmak sizin sorumluluğunuzda. Zaten sitenin taahhüdü de sıfır risk kapsamında bu. Sıfır riski yerine getirin ve 143.90 TL bizden izinsiz alınan parayı bize yatırın.

Cihan Cihan 337 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi16 Ocak

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Cihan15 Ocak

    Kimse geri dönüş sağlamadı ve çözüm halen yok. Para yok üründe yok. Müşteri hizmetleri halen oyalama sözlerine ve mağdur etmeye devam ediyor.

  • GittiGidiyor Temsilcisi14 Ocak

    Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler