11 Haziran
#12095882

GittiGidiyor Paramı Kartıma İade Etmedi!

GittiGidiyor üzerinden Teknosa mağazasından aldığım Tefal masterchop XL 500w beyaz doğrayıcı yi iade etmiştim ve bu iadeden dolayı (satış/iade kodu: sc72919703) 09/05/2019 tarihine paranız kartınıza iade edildi diye bilgilendirme aldım ancak bugün 11/06/2019 da bankamı aradım ve böyle bir iadenin olmadığını öğrendim. Gerekli işlemlerin yapılarak tutarın kartıma iadesini ve tarafıma (0532 526 89 60) bilgi verilmesini önemle rica ederim diye canlı yazışma sağladım GittiGidiyor müşteri temsilcisi ile karşımdaki müşteri temsilcisi bana ödemeniz kartınıza 9/5/219 tarih ve 912902911214 referans no'su ile iade edildi dedi tekrar bankamı aradığımda ise maalesef kartınıza böyle bir iade söz konusu değil satıcınız ile görüşün dediler. Arada benim 22.50x6 =135 TL. Mi buhar ettiler. GittiGidiyor müşteri temsilcisi ile bugün yaptığım canlı yazışma ektedir. Bu yazışmadan sonra da Denizbank müşteri temsilcisi ile görüşme sağladım ancak paramın kartıma iade edilmediğini öğrendim.

Gökan Gökan 129 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Gökan4 g

  Ama GittiGidiyor ama Denizbank biri biri yedi benim paramı şimdi Denizbank müşteri hizmetlerini arayacağım son kez ve oradan da olumlu bir sonuç çıkmaz ise bu kez de onlar için şikayet yazacağım. Gene de sonuç alamaz isem hem GittiGidiyor hem de Denizbank ı bulunduğum ilçedeki Tüketici Hakem Heyetine şikayet edeceğim. Para çok büyük bir rakam değil ama alacağım paranın iki üç katı harcayacak olsam da sonuna kadar hakkımı arayacağım.

 • GittiGidiyor Temsilcisi4 g

  Değerli kullanıcımız, İade işleminiz tarafımızdan 09.05.2019 tarihinde ödeme yaptığınız karta başarılı bir şekilde yapıldığı görülmektedir. Bankanızın Müşteri Hizmetleri ile görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Gökan12 Haziran

  Ben bu verilen cevabı hem sözlü hem de yazılı olarak defalarca aldım ve bankama bildirdim ancak bu tarih ve referans numarası ile kartınıza iade yok dediler. GittiGidiyor ile Denizbank arasında 135 TL. Param kayboldu. Sorunuma bu iki şirket bşirbirleriyle görüşüp halledeceklerine ikisi de bir bir lerine topu atıp kendilerini sıyırmaya çalışıyorlar. Sorunum 7 hün içinde çözülmez ise Gönen de Tüketici Hakem Heyetine giderek hem GittiGidiyor'dan hem de Denizbank tan şikayetçi olacağım. İki arada bir derede olan benim 135 TL me oldu. GittiGidiyor'un verdiği cevap ise tarafımca geçersiz dir.

 • GittiGidiyor Temsilcisi12 Haziran

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Gökan11 Haziran

  Bugün deniz bankın yazılı olarak verdiği cevap maili. Bugün telefon ile de görüşmüştüm. Az önce de yazılı mailime cevap verildi aynen size yolluyorum. Saygılarımla.

Ziyaretçi Yorumları