24 Ekim 2017 #9720716

GittiGidiyor Paramı İade Etmiyor Kullanıyor

Satın aldığım 301860813 numaralı siparişim 1 hafta önce iptal edildi. Ödemesi halen kartıma yansımadı. GittiGidiyor bu şekilde yaparak müşterilerinin parasını kullanıyor. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

Taha 469 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi02 Kasım 2017

    Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun için son derece üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yapılan incelemede, ürün bedelinin iade edildiği görülmektedir. Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Taha30 Ekim 2017

    Halen gelen giden yok, bugün tam 2 hafta oldu? Bir daha GittiGidiyor'dan alışveriş yapmayacağım. Bir arkadaşım da 1 senedir sizden parasını alamıyor

  • GittiGidiyor Temsilcisi24 Ekim 2017

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, ürün bedelinin 17.10.2017 tarihinde ödeme yapılan karta iade edildiği görülmektedir. İade tutarının hesabınıza yansıma süresi bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ödemenizi banka kartı kullanarak gerçekleştirdiğiniz için ürün bedeli bankanız tarafından 7 iş günü içerisinde kartınıza yansıtılacaktır. Süreçler hakkında bankanızla görüşerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön