06 Aralık
Yorum Yap
#11259332

GittiGidiyor Paramı İade Etmiyor

GittiGidiyor sitesinden "ghkozmetik (35997) " satıcısından satın almış olduğum ürün bana teslim edilmedi. Kargo şirketi ürünü geri gönderdiğini söyledi yani ürünü hiç görmedim. Bununla alakalı siparişi iade etmek istedim. Ama bana hiç gelmeyen ürünü 3 gün içinde satıcıya göndermediğim için ürün bedelini GittiGidiyor satıcıya aktarmış. Durumu satıcıya defalarca ilettim ama yanıt vermiyor. Kargo şirketi ile de görüştüm. 27.09.2018 tarihinde "ghkozmetik (35997) " yetkilisi tarafından ürünün geri teslim alındığını kargo şirketi doğruluyor.


Yani ben hiç teslim almadığım ürünü satıcıya iade etmeme rağmen para satıcıya aktarıldı. GittiGidiyor müşteri hizmetleri ile defalarca yazıştık. Her seferinde ilgileniyoruz paranızın iade edilmesi için satıcıya bildirimde bulunduk iade etmezse üyeliğini askıya alacağız vs... diye kandırıyorlar. 2 buçuk ay geçmesine rağmen bir gelişme yok. Elime geçmeyen bir ürüne GittiGidiyor sayesinde para ödemiş bulunuyorum.

Nurhan 192 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi5 s

    Değerli kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcı firmaya gerekli bilgiler iletildi. Satıcının size yardımcı olması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler