10 Mayıs 2013 #1790831

GittiGidiyor Paramı İade Etmedi!

02/04/2013 tarihinde aldığım ürün satıcı tarafından kargo edilmedi. Satışı iptal ettik fakat hala para hesabıma ulaşmadı. Gittigidiyor ekibi paranın banka tarafından gönderilmediğini belirtti. Bankayla görüştüm onlarda gittigidiyor ekibinin parayla alakalı bir işlem yapmadığını söyledi. Dolayısıyla bizim para hala ortada yok.

Fatma 122 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımız, Bankadan ilgili tutarın iade edildiğine dair bilgi gelmiştir. Gerekli kontrolleri gerçekleştirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Fatma14 Mayıs 2013

    lütfen artık yardım edin ya hala herhangibir bilgilendirme yok ve hala param ortada yok ne biçim sitesiniz.

  • GittiGidiyor Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımız, 03.05.2013 tarihinde işlem iptal edilmiş ve 84138XXX numaralı ürünün bedeli olan 39,90 TL kartınıza iade edilmiştir. adenizin gecikmesinden dolayı üzgünüz. Ancak, iade işleminin GittiGidiyor tarafında değil, kartınızın ait olduğu bankanın operasyonel işlemlerinin yoğunluğundan dolayı geciktiğini önemle belirtmek isteriz. İade işleminizin incelenmesi ve derhal kartınıza yansıtılması için bankaya talimat verilmiştir. Banka, talimatımız doğrultusunda iade işleminizi kontrol edecek ve gerekli düzenlemeleri yapacaktır. GittiGidiyor kaynaklı olmayan iade gecikmesi için kurumumuz adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön