22 Ocak 2014 #2249722

GittiGidiyor Param İade Etmiyor

08/01/2014 tarihinde Gittigidiyor'dan yaptığım alışverişten iptal olunca paramı kartıma iade ettiklerini söylediler. Ama üzerinden kaç gün geçmesine rağmen param iade olmamış ve bugünde tutmuşlar yok bankanızdan kaynaklanan hata oldu biz iadenizi 14/01 tarihinde gerçekleştirdik dediler.


Siteden iade hakkında belge talep ettim vermediler. Yazdığım bütün mesajlar okunuyor ancak cevap verilmeksizin fişler kapatılıyor. Kurdukları yanıt merkezinde kullanıcıları %80 lik bir bölümü iadelerden şikayetçi ve paralarını alamamışlar. Fişlerimin yanıt verilmeden kapatıldığına dair kanıtları resim olarak buraya koydum.

Ahmet 71 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet25 Ocak 2014

    Şikayetim çözülmedi. Hesabıma yatan bir tutar yok. Hakkınızda cumhuriyet başsavcılığına şikayette bulundum. Bundan sonra yasal süreçte karşı karşıya geleceğiz. Ve ne olursa olsun sitede yazdığınız süreci geçirdiğiniz ve beni mağdur durumda bıraktığınız için şikayetimi geri çekmeyeceğim.

  • GittiGidiyor Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, İlgili işleminiz, kendi üyelikleriniz arasında para transferi gerçekleştirecek şekilde işlem yapmanız nedeniyle iptal edilmiştir. Ürün bedeli 14.01.2014 tarihinde kartınıza iade edilmiş olup, 7 gün içerisinde (22.01.2014) tarihinin sonuna kadar ürün bedelinin kartınıza yansıması beklenmektedir. ATM/Banka kartıyla yapılan iadelerin kartlara yansıması uzun sürebilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz Yapı Kredi Bankası aracılığıyla ürün bedeli iade edilmiştir. Bu aşamada Takas Bank'ın, ödeme yaparken kartını kullandığınız bankaya transfer yapması ve bankanızın ilgili birimimin ödemeyi hesabınıza yansıtması arasında geçen süreç konusunda net bilgi veremeyiz. Bankanızın ilgili birimine konu hakkında bilgi verebilir, sürecin hızlandırılmasını talep edebilirsiniz. Aynı konu hakkında, aynı zaman zarfında birden fazla fiş açmış olduğunuz ve aynı mesajları iletmeye devam ettiğiniz için fişlerden birtanesi dışında yer alan bütün fişler kapatılmıştır. Bir konu hakkında sadece bir başlık üzerinden bilgi iletmenizi rica ederiz. 1101825 numaralı fişiniz cevap verebileceğiniz bir şekilde tekrar açılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön