28 Temmuz 2017

GittiGidiyor Param Bir Türlü İade Edilmedi!

28.05.2017 tarihinde GittiGidiyor.com üzerinden yapmış olduğum alışverişimde aldığım ürünün ödemesini internet üzerinden online olarak ödeme yaptım ve ücret kartımdan çekildi bunun üzerine bana ne bir sipariş takip numarası ne de ürünü aldığıma dair hiçbir şey çıkmadı. Bekledim ertesi gün durum gene aynıydı. GittiGidiyor.com müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştığım da gördüm ki sana mail yolu ile sorununuzu iletebiliyorsunuz arama herhangi bir müşteri temsilcisi ile görüşme söz konusu bile değil.

Kendilerine durumu mail olarak yazdım altını çizerek söylemek istiyorum 29.05.2017'de bana durumum incelendiğini ve para iadesinin yapılacağını söylediler. 3-4 gün bekledim gene paramı geri iade etmediler. Bankayla görüşmemi söylediler. Görüştüm iade olmadığını bildirdiler. Beni tam tamına 2 aydır oyalıyor ve resmen insan mağdur ediyorlar. Param hala iade edilmedi.

Bekir 729 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi28 Temmuz 2017

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 02333828 numaralı fiş üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaştığınız görülmektedir. İşleminizin hızlandırılması için gerekli bilgiler paylaşılmıştır. İşleminizi ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Bekir27 Temmuz 2017

    Buyurun bunlarda arkadaşlarınızın cevapları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön